wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:40

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Od piątku będzie przerwa w komunikatach od MPWiK
Kliknij, aby powiększyć
Napis ważne na czerwonym tle, grafika ilustracyjna www.wroclaw.pl
Napis ważne na czerwonym tle, grafika ilustracyjna

W piątek (10 maja) od godz. 14:00 MPWiK rozpoczyna wdrożenie nowego systemu informowania o awariach wodociągowych. W związku z tym, nie będą w tym czasie umieszczane komunikaty o awariach na stronie internetowej – w zakładce „Awarie i remonty”. Nie będą też wysyłane wiadomości do klientów o przerwie w dostawie wody.

Reklama

Przerwa w komunikatach od MPWiK. Do kiedy?

W piątek (10 maja) rozpocznie się wdrożenie nowego systemu powiadomień o awariach wodociągowych. Podczas wdrożenia zespół MPWiK nie będzie miał możliwości umieszczania informacji na stronie internetowej w zakładce „Awarie i remonty”, wysyłania komunikatów SMS i powiadomień e-mailowych.

W razie braku zimnej wody lub pytań dotyczących awarii, prosimy kontaktować się z naszym pogotowiem wod-kan pod numerem alarmowym 994. Połączenie jest bezpłatne, a numer dostępny przez całą dobę. Prace przy wdrożeniu nowego systemu informatycznego powinny zakończyć się w nocy z niedzieli na poniedziałek (12/13 maja 2024 roku). Przepraszamy za czasowe utrudnienia.
MPWiK Wrocław

– W przypadku dużej awarii, której zasięg będzie rozległy, poinformujemy o tym w formie pop-upu na stronie, a także w social mediach. W przypadku lokalnych awarii, braku zimnej wody najlepiej kontaktować się bezpośrednio z pogotowiem wod-kan pod bezpłatnym, całodobowym numerem 994 – informuje Martyna Bańcerek, rzeczniczka prasowa MPWiK we Wrocławiu.  

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl