wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Sylwetki wrocławian w projekcie #MyWrocław. Zawsze o 20.00

Przez cały luty na oficjalnym profilu Wrocławia na Facebooku, będą pojawiały się sylwetki wrocławian. Akcja ma na celu pokazanie, że Wrocław tworzą przede wszystkim osoby, które tu żyją. Przez 28 dni poznamy 28 mieszkańców miasta.

Reklama

W nowym projekcie #MyWrocław będzie można poznać 28 wyjątkowych wrocławian, w inicjatywie wzięli udział artyści, muzycy, seniorzy oraz najmłodsi mieszkańcy Wrocławia. 

Przez cały miesiąc, codziennie o 20.00 na profilu Wroclaw [Wroclove] zostanie przedstawiony jeden portret i opis wrocławianina lub wrocławianki, który pokaże, jak różnorodna jest stolica Dolnego Śląska. - Sportretowani mieszkańcy to ludzie w różnym wieku, zajmujący się różnymi rzeczami, tacy, którzy mieszkają tu od urodzenia, ale też ci, którzy przyjechali do Wrocławia niedawno. Każdy z nich wnosi do Miasta coś unikalnego. Z pozoru niewiele ich łączy, ale  razem tworzą Wrocław - tłumaczy Katarzyna Burda z Wydziału Promocji Miasta i Turystyki. Rozpoczynamy nowy projekt #MyWrocław Przez cały miesiąc (codziennie o 20.00) będziemy przedstawiać Wam portrety... Opublikowany przez Wroclaw [Wroclove] Niedziela, 31 stycznia 2021 Pierwszą bohaterką inicjatywy jest Inka Kordas "Jestem przyszłością tego miasta." Poznajcie Inkę Kordas, mieszkankę Wroclaw [Wroclove], od której rozpoczynamy... Opublikowany przez Wroclaw [Wroclove] Poniedziałek, 1 lutego 2021

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama