wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Poznaj laureatów konkursu „Wrocławska Magnolia”

Laureaci konkursu "Wrocławska Magnolia" i ich promotorzy w Ogrodzie Botanicznym, fot. FB/bs

Ośmioro absolwentów szkół wyższych odebrało nagrody i wyróżnienia w konkursie „Wrocławska Magnolia”. Połowa z nich przypadła dyplomantom z Politechniki Wrocławskiej

Reklama

W konkursie organizowanym przez Wrocławskie Centrum Akademickie oceniane są prace dyplomowe przygotowane przez studentów szkół wyższych. Dotyczą one zagadnień obejmujących m.in. architekturę, ochronę zabytków, urbanistykę, zdrowie publiczne, kulturę oraz sprawy społeczne, a wspólnym mianownikiem jest prezentacja wybranego zjawiska na tle Wrocławia.

Intencją pomysłodawców nagrody jest, aby opracowania przygotowane przez młodych specjalistów były punktem wyjścia do wprowadzenia nowych rozwiązań lub udogodnień przez władze miasta.

W tym roku nagrody zostały rozdane po raz szesnasty, jak każe tradycja – w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Laureaci odebrali nagrody finansowe (najwyższe wynoszą osiem tysięcy złotych). Komisja konkursowa przyznała dwie równorzędne pierwsze nagrody, odebrały je: Paulina Kanaś z Politechniki Wrocławskiej i Joanna Dobrzańska z Uniwersytetu Przyrodniczego.

Lista laureatów konkursu „Wrocławska Magnolia”, edycja XVI

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama