3. Konkursy
  4. Powieść „Miasto szpiegów” Marka Krajewskiego od Wydawnictwa Znak [ZAKOŃCZONY]

Powieść „Miasto szpiegów” Marka Krajewskiego od Wydawnictwa Znak [ZAKOŃCZONY]

Dziś do wygrania nowości krakowskiego Wydawnictwa Znak, czyli 3 egzemplarze najnowszego tomu Marka Krajewskiego i zarazem dziesiątej już książki w niezwykle popularnym cyklu, którego głównym bohaterem wrocławski pisarz uczynił lwowskiego komisarza i lingwistę Edwarda Popielskiego „Łyssego”. Konkurs trwa do 29 listopada.

Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 29. Wrocławskich Targów Dobrych Książek (2-5 grudnia w Hali Stulecia). Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy.

Do wzięcia są:

3 egzemplarze powieści „Miasto szpiegów” Marka Krajewskiego

Rok 1933. Edward „Łyssy” Popielski na zlecenie swych mocodawców trafia z Ritą i Leokadią ze Lwowa do targanego wojną wywiadów Gdańska. Szybko odkrywa ciemną stronę miasta — jak najdalszą od wyobrażeń o gotyckiej Perle Bałtyku. Portowe zaułki są pełne nędzy i przemocy, a wzburzone fale zimowego morza często zamykają się nad głowami kolejnych ofiar, które wiedziały zbyt dużo. Popielskiego czeka pierwsze, niemal śmiertelne starcie z Abwehrą.

Kiedy na drodze Łyssego staje platynowowłosa piękność, wdowa Irena Arendarska, wszystko wydaje się jasne – ta cyniczna uwodzicielka zastawia nań sidła. Czy Popielski się z nich wyplącze?Czy łatwiej mu będzie zaufać najzacieklejszemu wrogowi, czy najbliższej osobie?Mistrzowska powieść szpiegowska, w której Marek Krajewski odkrywa mniej znane karty z historii służb specjalnych II Rzeczypospolitej.

Jak wygrać książki

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 29 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i podać przynajmniej dwa inne tytuły powieści z serii o Edwardzie Popielskim. Podpowiedź znajdziecie tutaj

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani mailowo w dniu rozwiązania konkursu.