wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Kolejne lokale zgłaszają się do Pets Welcome [MAPA]

Nasza akcja „Wrocław – pets welcome” trwa. Cały czas zgłaszają się kolejne lokale, które nie zatrzaskują drzwi przed zwierzakami. Już ponad 200 klubów, restauracji, biur, sklepów i innych punktów dołączyło do bazy. Ostatnio także Hospicjum Ojców Bonifratrów z ul. Poświęckiej. Chorych można odwiedzać z pupilami.

Reklama

Na liście nowo przyjętych do bazy Pets Welcome jest także biuro podróży, sklep z firankami i kolejne restauracje i puby.

Zapraszamy do akcji nadal. Naklejka nie szpeci, a dzięki niej posiadacze i miłośnicy zwierzaków nie będą was omijać. Dla wielu z nas spotkanie z przyjaciółmi czy obiad w mieście to też okazja spędzenia czasu z własnym zwierzakiem. Jednak nie wszędzie w mieście możemy zabrać psa, kota, szczura czy innego czworonoga. Aby uniknąć przykrych sytuacji i wypraszania z lokali, postanowiliśmy zaprosić wszystkie przyjazne zwierzętom wrocławskie miejsca, aby na drzwiach przykleiły specjalny znaczek. Logo Wrocławia i psia łapa – to zielone światło dla zwierzaków.

Wszystkie lokale i miejsca, w których zwierzęta są mile widziane, lub inne inicjatywy, zgłaszajcie e-mailowo na adres [email protected] Mapę miejsc przyjaznych zwierzakom znajdziecie TUTAJ.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama