Wrocław – pets welcome. Lokale przyjazne zwierzętom [MAPA]

Zobacz, które wrocławskie puby, restauracje, kawiarnie, księgarnie i inne miejsca są przyjazne czworonogom. Tu możesz wejść ze zwierzakiem.


Cały czas zgłaszają się kolejne lokale, które nie zatrzaskują drzwi przed zwierzakami. Kawiarnia i Pub Pod Gryfami, Giselle, Hubertus, Sanatorium Kultury, Art. Caffe Kalambur i Kalaczakra, Ślepy Zaułek, OK Wine Bar, Rock Burger, Bistro Przemysłowe, Bernard, The Mexican, Corso Tradizione Italiana, restauracja La Scala, Frankie's, Caffe Praga, a także sklepik osiedlowy przy ul. Damrota. Te miejsca jako pierwsze zgłosiły się do akcji i zostały oznaczone naklejką Pets Welcome.  Zobacz na mapie miasta, gdzie się znajdują.

Zapraszamy kolejne miejsca. Naklejka nie szpeci, a dzięki niej posiadacze i miłośnicy zwierzaków nie będą was omijać. Już niedługo na www.wroclaw.pl stworzymy mapę miasta z wszystkimi przyjaznymi czworonogom miejscami.

Dla wielu z nas spotkanie z przyjaciółmi czy obiad w mieście to też okazja spędzenia czasu z własnym zwierzakiem. Jednak nie wszędzie w mieście możemy zabrać psa, kota, szczura czy innego czworonoga. Aby uniknąć przykrych sytuacji i wypraszania z lokali, postanowiliśmy zaprosić wszystkie przyjazne zwierzętom wrocławskie miejsca, aby na drzwiach przykleiły specjalny przyjazny znaczek. Logo Wrocławia i psia łapa oznaczać będzie zielone światło dla zwierzaków. Do akcji zaprosiliśmy znaną wrocławską miłośniczkę zwierząt Natalię Grosiak z Mikromusic. Wraz z nami będzie „dekorować” naklejkami miejsca przyjazne zwierzętom.

Wszystkie lokale i miejsca, w których zwierzęta są mile widziane lub inne inicjatywy, zgłaszajcie e-mailowo na adres redakcja@araw.pl lub na naszym profilu:

Dla niesłyszących

Zgłoś uwagę