Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

4. Skatowany 18-latek trafił do szpitala. Policja zatrzymała mężczyznę, który brał udział w zajściu [AKTUALIZACJA]
Wczoraj rano (19 października) wrocławska policja zatrzymała jednego z mężczyzn, który brał udział w zajściu fot. wrocławska policja

Młody mężczyzna był uderzany po całym ciele. Obrażenia były tak poważne, że trafił pod opiekę lekarzy w szpitalu. Do pobicia doszło we Wrocławiu, w piątek (14.10.2022 r.), około godz. 19.45, na terenie bulwaru Xawerego Dunikowskiego oraz Wzgórzu Polskim we Wrocławiu. Sprawcy pobicia uciekli z miejsca zdarzenia – trwają ich poszukiwania. Wczoraj rano (19 października) wrocławska policja zatrzymała jednego z mężczyzn, który brał udział w zajściu.

Czynności w sprawie pobicia młodego mężczyzny prowadzi Wydział Kryminalny z komisariatu na wrocławskiej Starówce.

- Zatrzymany mężczyzna jest przesłuchiwany. Ustalamy, jaka była jego rola w całym zajściu. Na razie nie zostały mu postawione jakiekolwiek zarzuty - informuje podkomisarz Wojciech Jabłoński z wrocławskiej policji.

Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie policja planuje kolejne zatrzymania w tej sprawie.

Jeżeli ktokolwiek ma informację o pobiciu - lub był jego świadkiem - proszony jest o kontakt: KP Wrocław Stare Miasto ul. Trzemeska 12 pod numerem tel. 47 871 31 31, lub Wydziałem Kryminalnym KP Stare Miasto tel. 601-701-056.