4. Pogoda w weekend we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Może zagrzmieć (8–11 czerwca 2023)
Rzeka w centrum miasta. Na pierwszym planie duże betonowe schody, które prowadzą bezpośrednio do wody, na schodach siedzą grupkami ludzie, odpoczywają. W głębi duże białe parasole, pod którymi siedzą ludzie. W oddali stare miejskie budownictwo    Tomasz Hołod

Pogoda podczas Bożego Ciała i długiego weekendu we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku dostarczy nam wielu różnorodnych wrażeń. Choć będzie ciepło, to meteorolodzy przewidują przelotne deszcze, być może nawet grad i burze. Sprawdź prognozę pogody od 8 do 11 czerwca 2023.

Pogoda we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku – sobota [10 czerwca 2023]

Pogoda kapryśna. Meteorolodzy zapowiadają raz słońce (przed południem i po godz. 15.00), raz deszcz (rano i w południe). Temperatura utrzyma się w okolicach 21–23 st. Celsjusza. Burze wystąpią właściwie tylko na pogórzu i w górach.

Pogoda we Wrocławiu – niedziela [11 czerwca 2023]

Wszystko zapowiada, że w niedzielę również będzie ciepło. Temperatura powietrza wyniesie 22–23 st. Celsjusza. Będzie słonecznie i wreszcie bez opadów.