wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 01:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Urodziny Czasoprzestrzeni w sobotę 10 grudnia. Co ciekawego w programie?
Na zdjęciu występ zespołu Francis Tuan Czasoprzestrzeń / FB
Na zdjęciu występ zespołu Francis Tuan

Wspólna międzynarodowa biesiada, kiermasz czy koncert wrocławskiego zespołu Francis Tuan – to tylko niektóre z atrakcji zaplanowanych na piąte urodziny Czasoprzestrzeni. W sobotę 10 grudnia, w dawnej zajezdni przy ulicy Tramwajowej, po raz pierwszy oficjalnie otwarte zostaną także świeżo wyremontowane, zabytkowe bramy. Początek imprezy o godzinie 18.00.

Reklama

International Dinner - biesiada ze studentami z wymian międzynarodowych

- Zastanawialiście się kiedyś, jak smakuje pizza zrobiona przez Włochów? Albo tortilla przygotowana przez Hiszpanów? Oni z pewnością są ciekawi, jak smakują prawdziwe polskie pierogi. Spotkajmy się więc i wymieńmy potrawami – zachęcają organizatorzy.

Na ciepły poczęstunek zapraszają do jednej z hal Czasoprzestrzeni. A jeśli macie ochotę przynieść swoje potrawy i podzielić się nimi z innymi, wystarczy zgłosić się wypełniając formularz

Kup lub sprzedaj. Sąsiedzki kiermasz świąteczny

Jeżeli tworzycie jakieś rzeczy, które chcielibyście pokazać lub sprzedać, możecie zrobić to w najbliższą sobotę w Czasoprzestrzeni. Miejsce jest za darmo, organizatorzy udostępniają także stoły. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym linkiem.

Będzie również okazja, by wziąć udział w warsztatach z robienia ozdób świątecznych różnymi technikami  (godz. 18.00) oraz obejrzeć wystawę zdjęć Mieczysława Michalaka z 1997 roku, dokumentujących obronę Wielkiej Wyspy przed powodzią.

Koncert Francis Tuan w Łączniku

O godzinie 20.00 w klubie muzycznym Łącznik wystąpi natomiast z mikołajkowym koncertem wrocławski zespół Francis Tuan. Wstęp wolny. Jaki to rodzaj muzyki? Posłuchajcie:

A od 21.30 Jam Session w Łączniku.

OTWIERAMY BRAMY Na 5lecie Czasoprzestrzeni – wydarzenie na Facebooku.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl