4. Salon gier Gamestate we Wroclavii już działa. Zobacz cennik i zdjęcia z otwarcia centrum we Wrocławiu
Na zdjęciu automaty w salonie gier Gamestate w galerii handlowej Wroclavia Tomasz Hołod
Na zdjęciu automaty w salonie gier Gamestate w galerii handlowej Wroclavia

W galerii handlowej Wroclavia został otwarty salon gier Gamestate. To pierwsze centrum rozrywki tej holenderskiej sieci w Polsce. Fani gier mogą tu zagrać zarówno w klasyki, takie jak Pacman, Cymbergaj czy Mario, jak i w King Konga oraz NBA Hoops. Zobacz cennik oraz zdjęcia z otwarcia Gamestate we Wrocławiu.

Otwarcie salonu gier Gamestate we Wrocławiu

Gamestate to nowa atrakcja na rozrywkowej mapie Wrocławia. Salon znajduje się na drugim piętrze galerii handlowej Wroclavia przy ul. Suchej, koło kina i strefy gastronomicznej. Centrum przenosi nas w amerykański klimat lat 80., ale w nowoczesnym stylu. Znajdziemy tu rozrywkę dla każdego, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Na gości czeka około 50 różnych gier, m.in. Pac-man, Mario Kart, Cymbergaj, NBA Hoops oraz seria gier tanecznych Pump It Up. Jest też wirtualny King Kong z Wyspy Czaszki. Salon we Wroclavii zajmuje ponad 900 m kw.

– Jesteśmy niezwykle szczęśliwi i dumni, że możemy otworzyć nasz najnowszy salon gier w tym pięknym mieście. Jest to nasz pierwszy Gamestate w Polsce, ale na pewno nie ostatni. Naszym celem jest zapewnienie gościom niekończącej się zabawy i ekscytujących doświadczeń! – mówił podczas otwarcia salonu gier 2 listopada Leroy Dijkstra, concept operations manager Gamestate.

Zobacz zdjęcia z otwarcia Gamestate we Wrocławiu. Kliknij w przycisk:

Gamestate we Wroclavii – cennik

W salonie Gamestate trzeba wykupić abonament i pobrać kartę, którą aktywuje się wybrany przez nas automat.

Do wyboru są cztery abonamenty:

• 59,99 zł – 30 kredytów do automatów (do tego karta za 8 zł).
  • 115,99 zł – 60 kredytów do automatów. Do tego dwie darmowe gry.
  • 229,99 zł – 125 kredytów do automatów. Do tego pięć darmowych gier i darmowy gadżet.
  • 1 149,99 zł – 625 kredytów do automatów. Do tego darmowa karta, 25 darmowych gier, jedna gra dziennie za darmo, 20 proc. zniżki na napoje, specjalna oferta VIP na gry.

Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką dorosłych.

Godziny otwarcia Gamestate we Wrocławiu

Godziny otwarcia:

• piątek i sobota 12:00 – 01:00;
  • niedziela – czwartek 12:00 – 00:00.