wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 10°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Nowe stacje Wrocławskiego Roweru Miejskiego

Od poniedziałku 27 sierpnia wrocławianie mogą korzystać z pięciu nowych stacji Wrocławskiego Roweru Miejskiego, które zostały uruchomione na stacjach paliw ORLEN.

Reklama

Z nowych stacji Wrocławskiego Roweru Miejskiego można skorzystać na stacjach paliw przy ul.:

  • ul. Żmigrodzkiej 116,
  • Ślężnej 88A,
  • Ks. Witolda 79,
  • Ślężnej 129A
  • Rawickiej 2.

Każda nowa stacja rowerowa to 10 nowych rowerów, w sumie więc Wrocławski Rower Miejski powiększy się aż o 50 rowerów. Będzie z nich można korzystać na tych samych zasadach, co ze wszystkich rowerów WRM.

- Cieszę się, że nasza współpraca z PKN ORLEN obejmuje również Wrocław, bo zyskuje na tym miasto i jego mieszkańcy – mówi Robert Lech, prezes Nextbike Polska. - Od dziś we Wrocławiu można korzystać już z 10 stacji rowerowych, które działają dzięki współpracy Nextbike Polska z partnerami komercyjnymi. Poza stacjami paliw to także galerie handlowe i biurowce.

Rejestracja użytkowników z promocją

Aby wypożyczyć rower na stacji paliw można będzie posłużyć się dotychczas posiadanym kontem Wrocławskiego Roweru Miejskiego lub założyć nowe, na stronie roweryorlen.pl. Korzystanie z dedykowanego konta daje dostęp do specjalnych ofert i promocji na stacjach, a w przypadku użytkowników programu VITAY możliwość uzyskiwania dodatkowych punktów. Zarejestrowanie się przez stronę roweryorlen.pl umożliwi także wypożyczanie rowerów ze wszystkich innych stacji.

Wrocławski Rower Miejski to jeden z najpopularniejszych systemów Nextbike w Polsce. Zarejestrowanych jest w nim ponad 190 tysięcy użytkowników. Tylko w tym roku, od 1 marca, wypożyczyli oni rowery aż 800 tysięcy razy.

np/w

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama