wroclaw.pl strona główna

Z miasta Dziś bezpłatny koncert organowy w kościele Boromeusza

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Nowa Biedronka na Żernikach

Nowa Biedronka na Żernikach

Data publikacji: Autor:

Reklama

Mieszkańcy osiedla Żerniki będą mieć swój pierwszy dyskont. Przy ul. Żernickiej dobiegają końca prace przy budowie kolejnego sklepu sieci Biedronka. Nie ma już żadnych wątpliwości, że będzie to sklep z tym szyldem, ponieważ w poniedziałek, 7 kwietnia pojawiło się na słupie charakterystyczne logo sieci.

Otwarcie przed Wielkanocą?

Pod koniec ubiegłego tygodnia robotnicy kończyli układać kostki pod nawierzchnię parkingu, w środku budynku trwają jeszcze prace wykończeniowe. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, odbiory zaplanowano na 14 kwietnia, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, niedługo potem nastąpi otwarcie sklepu. Z nowego dyskontu cieszą się mieszkańcy Żernik, gdyż dotąd nie było tu tego typu sklepu. To już 50. Biedronka we Wrocławiu. W grudniu otwarto dyskont na ul. Krzywoustego i na ul. Bacciarellego - jeden z największych we Wrocławiu.

Powstaje kolejna

Z kolei w marcu ruszyły prace przy budowie kolejnego sklepu tej sieci na Nowym Dworze. Firma Jeronimo Martins, właściciel sieci, buduje market przy zbiegu ulic: Rogowskiej i Sukielickiej. Budowa ma się zakończyć w czerwcu

elg

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama