wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Wrocławskie atrakcje bez biletów – Nasz Wrocław 365 coraz popularniejszy

Od dnia ogłoszenia akcji Nasz Wrocław 365 – 17 listopada (start 18.11) ubiegłego roku do końca 2019 r. przybyło aż 12 639 uczestników programu Nasz Wrocław. Ogólna ich liczba wynosi już więc 34 221. Z wirtualnej karty korzysta zaś 8763 osób. W ciągu zaledwie półtora miesiąca z darmowego wejścia do pięciu popularnych wrocławskich atrakcji, które oferuje Nasz Wrocław 365, skorzystało ok. 1703 wrocławian.

Reklama

Nasz Wrocław 365 to ogłoszona 18 listopada 2019 roku akcja promocyjna w ramach programu Nasz Wrocław, który osobom rozliczającym  PIT w naszym mieście oferuje zniżki na bilety do kilkudziesięciu partnerów programu, m.in. ZOO, Hydropolis, muzeów, niektórych kin itd. Hasło programu – „Płacąc podatki we Wrocławiu, zyskujesz i Ty, i miasto, w którym mieszkasz” – mówi samo za siebie.

Niektóre miejsca za darmo

Dzięki akcji Nasz Wrocław 365 każdy dorosły uczestnik programu Nasz Wrocław może nie tylko nadal korzystać ze zniżek u wszystkich partnerów programu, ale także odwiedzić niektóre miejsca za darmo. W pierwszej edycji akcji biorą udział: Aquapark (dwugodzinne wejście do strefy relaksu dla osoby dorosłej), Zoo Wrocław (bilet normalny dla osoby dorosłej), Hydropolis (bilet normalny dla osoby dorosłej), WKS Śląsk Wrocław (bilet na mecz piłkarski dla osoby dorosłej, sektor rodzinny), Wrocławski Tor Wyścigów Konnych (jednorazowa jazda konna).

Od dnia ogłoszenia akcji do końca roku 2019 skorzystało z nich prawie 1703 osób. Najwięcej  – 720 – odwiedziło ZOO, niewiele mniej – 620 – Hydropolis. Start akcji Nasz Wrocław 365 nie oznacza oczywiście wycofania zniżek dostępnych w programie Nasz Wrocław do tej pory, a więc idąc do każdego z tych pięciu miejsc z dzieckiem, rodzic może skorzystać z darmowego biletu, a dziecku kupić bilet ze zniżką Nasz Wrocław. Żeby skorzystać z akcji Nasz Wrocław 365 trzeba:

  • zarejestrować się w miejskim programie Nasz Wrocław w aplikacji lub na stronie – TUTAJ
  • po przyjściu do jednego z pięciu partnerów akcji poinformować że się chce skorzystać w z darmowego wejścia w ramach akcji Nasz Wrocław 365 i pokazać dokument z numerem PESEL. 

Więcej informacji – TUTAJ

Jak skorzystać z darmowych wejść?

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama