Funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy - mł. asp. Paweł Dominiak kolejny raz potwierdził, że w wyciskaniu sztangi nie ma na niego mocnych.
Młodszy aspirant Paweł Dominiak „wycisnął” 200 kg i obronił tytuł Mistrza Europy Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Zdobywając po raz kolejny mistrzowski tytuł udowodnił, że należy do najsilniejszych funkcjonariuszy w Europie. Serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy dalszych sukcesów!kom. Jagoda Ekiert, Komenda Miejska Policji w Legnicy
Paweł Dominiak Mistrzem Europy Służb Mundurowych
Kom. Jagoda Ekiert dodaje, że Paweł Dominiak sporty siłowe uprawia od kilkunastu lat. - Od 10 lat, pełni służbę w Wydziale Ruchu Drogowego, gdzie również wykorzystuje inną swoją pasję, jaką jest jazda motocyklem - podkreśla policjantka.
10th European Police & Fire Games Braga Portugal 2024
Od 11 do 20 października br. w Portugalii odbywają się 10th European Police & Fire Games Braga Portugal 2024. W tej sportowej imprezie bierze udział ponad 3000 policjantów i strażaków z ponad 30 europejskich krajów, w tym kilkudziesięciu Polaków. Funkcjonariusze rywalizują o tytuł najlepszego w Europie w 38 dyscyplinach sportowych.