4. Inwazja moli we Wrocławiu! Ruszyły Targi Dobrych Książek

Inwazja moli we Wrocławiu! Są bardzo oczytane. To znak, że ruszyły Targi Dobrych Książek [ZDJĘCIA]

Magdalena Pasiewicz,

Wrocławscy aktorzy wcielili się w mole książkowe promujące 31. Targi Dobrych Książek we Wrocławiu Tomasz Pawlak

Mole... - książkowe oczywiście - jak co roku "zleciały się" do Wrocławia. Można je spotkać w autobusach, tramwajach, a nawet w zoo. Co robią? Czytają! Zapraszają w ten sposób do Hali Stulecia na 31. Targi Dobrych Książek. Zobacz oczytane mole na zdjęciach.

Wrocławscy aktorzy od kilku lat o tej porze roku zamieniają się w mole książkowe. Zabierają różne lektury i ruszają w miasto. Spotkać można ich w komunikacji miejskiej, zoo i Hali Stulecia. Dodatkowo, będą też czytać dzieciom przed spektaklami "Błękitnego Psa" w Teatrze Polskim we Wrocławiu. To znak, że zaczęły się Targi Dobrych Książek w Hali Stulecia.

Mole kochają książki, więc pójdą na Targi Dobrych Książek

Tym targowym molom książkowym pomogła "wylecieć" w miasto Agata Skowrońska, reżyserka i aktorka Teatru Polskiego. Będzie ich można spotkać we Wrocławiu do 3 grudnia.

Targi Dobrej Książki ruszyły w Hali Stulecia w czwartek (30 listopada) o godzinie 12.00 i potrwają do 3 grudnia do godz. 17.00. To największe tego typu wydarzenie w regionie i dobra okazja do upolowania książek prosto od wydawców, którzy często mają ciekawe promocje. Ale to także okazja, by posłuchać wykładów, spotkać ulubionych pisarzy, a nawet uzyskać autograf.

Więcej o Targach Dobrych Książek przeczytacie w linku poniżej.