3. Konkursy
  4. Mamy dla Was zaproszenia na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” [ZAKOŃCZONY]
Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” mat. pras.
Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”

W piątek (15 września) w Hali Stulecia odbędzie się koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na ten koncert. Konkurs trwa od wtorku, 12 września, od godz. 18:00 do środy, 13 września, do godz. 10:00. Zobaczcie, co trzeba zrobić.

Koncert Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” to grupa o ogromnych możliwościach wykonawczych, występująca nie tylko na wielkich światowych scenach, lecz także w miejscowościach na co dzień pozbawionych dostępu do wartościowych propozycji kulturalnych. Nadrzędną ideą jego działania jest ukazywanie bogactwa kultury śląskiej na tle spuścizny innych regionów kraju.

W zespole występuje ponad sto osób, w tym chór, balet i orkiestra. Współpraca z autorytetami to potencjał, gwarantujący realizację widowisk na najwyższym poziomie. Przyniosły one Śląskowi uznanie na całym świecie, liczne nagrody i dyplomy honorowe. Zespół odwiedził w sumie 44 kraje na pięciu kontynentach, dał ponad 8 tysięcy koncertów dla ponad 26 milionów widzów.

Obecnie w repertuarze zespołu znajduje się kilkanaście różnorodnych form artystycznych – od wielkich widowisk, pokazujących barwną i dynamiczną panoramę folkloru wszystkich regionów kraju, poprzez wielce efektowne koncerty edukacyjne, aż po prezentacje muzyki klasycznej i sakralnej.

Jak wygrać wejściówki koncert w Hali Stulecia?

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, który odbędzie się 15 września, o godz. 18:00, w Hali Stulecia, trzeba od wtorku 12 września (od godz. 18:00) do środy 13 września (do godz. 10:00) wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy oraz odpowiedzieć na pytanie: w ilu krajach wystąpił zespół „Śląsk”?

Wygrywa pierwsze i ostatnie zgłoszenie. O wygranej poinformujemy telefonicznie oraz emailowo.

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone.