wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

11°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 19:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Mamy dla Was zaproszenia na koncert Daniela Spaleniaka w Firleju [ZAKOŃCZONY]
Na zdjęciu Daniel Spaleniak fot. Weronika Izdebska
Na zdjęciu Daniel Spaleniak

Macie ochotę spędzić piątkowy wieczór (16 lutego) na koncercie? W Firleju przy ul. Grabiszyńskiej wystąpi Daniel Spaleniak, którego utwory można usłyszeć w produkcjach „Ozark” (Netflix), „Elementary (CBS), „Six” (History Chanel), „Good Behavior” (TNT), „The Path” (Hulu) czy „Shooter” (Paramount). Mamy dla Was podwójny bilety na ten koncert. Konkurs trwa od piątku 9 lutego od godz. 13.00 do środy 14 lutego do godz. 9.00. Zobaczcie, jak wygrać.

Reklama

Koncert Daniela Spaleniaka w Firleju

Daniel Spaleniak to 29-letni muzyk, producent, kompozytor i autor tekstów pochodzący z Kalisza, obecnie mieszkający w Warszawie.

Jego eteryczne, bluesowo-folkowe utwory, wzbudziły bardzo duże zainteresowanie na amerykańskim rynku, w związku z czym jego kompozycje można usłyszeć dziś w tak popularnych produkcjach, jak: „Ozark” (Netflix), „Elementary (CBS), „Six” (History Chanel), „Good Behavior” (TNT), „The Path” (Hulu) czy „Shooter” (Paramount).

Nic dziwnego, że Spaleniak podoba się za oceanem, bo jego muzyka to mieszanka folku, białego bluesa i alternatywnego luzu, idealnie skrojona pod nocną podróż Drogą 66” - napisał w recenzji Jarek Szubrycht dla „Gazety Magnetofonowej” oraz „Polityki”.

Daniel ma na koncie już pięć solowych albumów, które spotkały się z uznaniem fanów i krytyków muzycznych. Jego trzecia płyta „Life is somewhere else” była nominowana do nagrody Fryderyka 2018 w kategorii „Blues/Country”.

Artysta oprócz tego, że wydaje solowe płyty, aktywnie koncertuje ze swoimi muzykami. Zagrał na festiwalach, jak: „Open’er”, „OFF Festival”, „Halfway” czy „Soundrive”, a w sierpniu 2016 roku nagrał sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle. Najnowszym wydawnictwem Spaleniaka jest album „Tape V”.

Koncert Daniela Spaleniaka 16 lutego o 19.00 w Firleju. 

Jak wygrać wejściówki?

Aby wygrać podwójne zaproszenia na koncert Daniela Spaleniaka w Firleju, trzeba od piątku 9 lutego od godz. 13.00 do środy 14 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy oraz odpowiedzieć na pytanie, jak nazywa się najnowszy album Daniela Spaleniaka. Podpowiedź znajdziecie powyżej.

Wygrywa ostatnie zgłoszenie. O wygranej poinformujemy emailowo.

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl