wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

 1. wroclaw.pl
 2. Dla mieszkańca
 3. Aktualności
 4. Letnie kino przy Wrocław Fashion Outlet [TERMINY]

Wrocław Fashion Outlet przy ul. Granicznej zaprasza na trzecią edycję serii pokazów filmowych „Kino na Horyzoncie”, w ramach rozgrzewki przed Festiwalem mBank Nowe Horyzonty. Repertuar zapowiada się niezwykle interesująco – widzowie w atmosferze wakacyjnego relaksu zobaczą filmy z najwyższej półki. Zobaczcie terminy!

Reklama

Rozgrzewka przed festiwalem mBank Nowe Horyzonty

24. edycja MFF mBank Nowe Horyzonty odbędzie się w dniach 18-28 lipca w Kinie Nowe Horyzonty, Dolnośląskim Centrum Filmowym i wielu innych lokalizacjach na terenie Wrocławia, a od 18 lipca do 4 sierpnia również online.

W ramach rozgrzewki przed festiwalem darmowe filmy pod chmurką będą wyświetlane na Pergoli przy Hali Stulecia (pierwszy film już dziś, 20 czerwca, o godz. 21:30) oraz przy Wrocław Fashion Outlet – szczegóły poniżej.

Harmonogram pokazów filmowych przy Wrocław Fashion Outlet:

 • 22 czerwca  „Najgorszy człowiek na świecie”;
 • 29 czerwca  „Bracia ze stali”;
 • 06 lipca  „C'mon C'mon”;
 • 13 lipca  „Bezmiar”.

Filmy będą wyświetlane po zachodzie słońca ok. godziny 21:30, w specjalnie przygotowanej strefie przy Wrocław Fashion Outlet. Wstęp wolny. Przed każdym seansem, od godziny 20:00, dla widzów przygotowano dodatkowe atrakcje, które umilą czas oczekiwania na film.

Filmy te nie są przypadkowe, są to nagradzane tytuły, które zbierają świetne recenzje i przyciągały tłumy do kin. Prezentowane ekranizacje charakteryzują się wysoką jakością artystyczną i poruszają istotne tematy, które budzą emocje wśród widzów na całym świecie. To doskonały przedsmak i rozgrzewka przed nadchodzącym Festiwalem mBank Nowe Horyzonty.
Stanisław Abramik z Nowych Horyzontów

Wyjątkowe koncerty przed każdym seansem

Seanse będą odbywać się przy Wrocław Fashion Outlet, a organizatorzy zadbali o niepowtarzalny klimat. W filmowej strefie zostanie stworzona plaża, a dla widzów będą przygotowane wygodne leżaki.

Przed każdym seansem, dzięki partnerstwu z Vertigo Jazz Club - Wrocławskim Klubem Jazzowym, zaplanowaliśmy koncerty niezwykle zdolnych artystek, które umilą nam czas przed zachodem słońca. Z okazji naszego wydarzenia lokale Starbucks i Pasibus wydłużyły także godziny otwarcia do 22:00 i czekają ze specjalnymi ofertami dla uczestników. Czeka nas więc w te letnie wieczory uczta dla wszystkich zmysłów.
Katarzyna Warzecha, Marketing Director Wrocław Fashion Outlet

Koncerty rozpoczynają się o godz. 20:00, a na scenie wystąpią:

 • 22 czerwca  Anna Nguyen;
 • 29 czerwca  Paulina Cynkar;
 • 06 lipca  Anna Nguyen;
 • 13 lipca  Ola Turoń.

Przewidziano także quiz filmowy z nagrodami od partnerów wydarzenia i marek dostępnych we Wrocław Fashion Outlet.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl