wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Książeczki i gry dla dzieci od Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Wygrajcie cykl o Puciu [ZAKOŃCZONY]

Książeczki i gry dla dzieci od Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Wygrajcie cykl o Puciu [ZAKOŃCZONY]

Magdalena Talik,

Na zdjęciach nagrody od Wydawnictwa Nasza Księgarnia, które wygracie w konkursie wroclaw.pl fot. Mat
Na zdjęciach nagrody od Wydawnictwa Nasza Księgarnia, które wygracie w konkursie wroclaw.pl

Już od 1 do 4 grudnia 2022 w Hali Stulecia 30. Wrocławskie Targi Dobrych Książek. Od 14 listopada na www.wroclaw.pl konkursy, w których wygracie książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach targów. Tym razem rewelacyjne nowości Wydawnictwa Nasza Księgarnia, w tym gry dla dzieci i książeczka o Puciu. Konkurs trwa do 25 listopada do 9.00. Grajcie!

Reklama

Książki od Naszej Księgarni do wygrania. Dla wielbicieli Pucia!

„Pucio. Moje pierwsze układanki”

Pudełko zawiera 7 bardzo prostych układanek o wymiarach 9 × 18 centymetrów. Każda z nich jest podzielona na 3 elementy z typowymi dla puzzli wypustkami. Na poszczególnych obrazkach przedstawiono głównych bohaterów książek Marty Galewskiej-Kustry i Joanny Kłos: Pucia, Misię, Bobo, mamę, tatę, psa Funia i kotkę Mimi. Czyste, jasne tło ułatwia koncentrację na obrazku, dzięki czemu zabawka jest odpowiednia już dla rocznych dzieci.

Książeczka „Pucio chce siusiu, czyli pożegnanie pieluszki”

Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie – z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy!

Czy u Was jest podobnie? Nie martwcie się, w końcu na pewno się uda. Wystarczy trochę poćwiczyć – tak jak Pucio! Z jego pomocą pożegnanie z pieluszką będzie o wiele prostsze.

Puzzle „Rok w lesie. Gdzie żyją zwierzęta?”

Kolejna zabawkowa pozycja z serii „Rok w lesie”! Tym razem zadaniem dzieci będzie prawidłowe przyporządkowanie zwierząt do środowiska, w którym żyją. Do wyboru są: runo leśne, pod ziemią, na drzewie oraz w wodzie. Czy uda wam się dopasować wszystkie zwierzęta?

W pudełku są 4 duże puzzle środowiskowe oraz 16 puzzli zwierząt.

Jak wygrać książki od Wydawnictwa Nasza Księgarnia

Aby wygrać egzemplarze książek ufundowanych przez Wydawnictwo Nasza Księgarnia trzeba do 25 listopada do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy, podać imię, nazwisko, a w treści wpisać kontaktowy numer telefonu, a następnie napisać, kto jest autorem książeczek o Puciu.  

Wygrywają dwa pierwsze i ostatnie zgłoszenie, których autorzy odpowiedzieli poprawnie na pytanie. O wygranej poinformujemy telefonicznie i mailowo.

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl