wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Rodzinna #KrasnalowaGraMiejska
Rodzinna #KrasnalowaGraMiejska

Przed Wami rodzinna #KrasnalowaGraMiejska. Zapraszamy do oglądania i wspólnego rozwiązywania zadań całe rodziny czy grupy znajomych. Zaczynamy 4 czerwca o 19.00!

Reklama

Kolejna psota alarmuje krasnoludki całego Wrocławia! Krasnal Detektyw rusza do akcji, ale sam nie da sobie rady! Potrzebuje Waszej pomocy w śledztwie!

Przed Wami siedem dni i siedem odcinków, w których czekać będzie sześć zadań oraz siódmy odcinek specjalny, w którym dowiemy się – KIM JEST PSOTNIK!

Jak możecie pomóc krasnalowi Detektywowi? Wystarczy, że pobierzecie karty detektywa i całą rodziną zasiądziecie do oglądania. W każdym odcinku odwiedzimy jednego krasnala, który ma dla Was ważne informacje, ale także zadanie dotyczące tematu danego odcinka. Zapraszamy do wspólnej zabawy przy rozwiązywaniu zadań oraz prowadzenia śledztwa, które po sześciu odcinkach pozwoli nam wszystkim ustalić kim jest Psotnik i gdzie planuje kolejny atak.

W siódmym odcinku razem z krasnalem Detektywem wybierzecie się na poszukiwanie gagatka, który co chwila dokucza krasnalom.

Regulamin

Jak zagrać?

To proste, potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu. Kolejne odcinki z zadaniami publikowane będą codziennie od 4.06 do 10.06 o godzinie: 19:00 na fanpage Krasnale.pl

Jak to działa?

Codziennie publikowany jest odcinek, w którym odwiedzamy jeden z zakątków Wrocławia. Poznajemy kolejne ciekawostki o krasnalach i samym Wrocławiu. Następnie krasnale mają dla Was zadania, które możecie wspólnie całą rodziną rozwiązywać w czasie oglądania. Dla ułatwienia po każdym zadaniu krasnale zaprezentują rozwiązania zadań – możecie więc potraktować to jako element edukacyjny zabawy.

W finale odcinka krasnale podadzą kilka informacji na temat psoty, która uderzyła w krasnali. Warto je zanotować na karcie Detektywa, by potem – po emisji sześciu odcinków -  móc ustalić, który z prezentowanych w odcinkach krasnali jest tajemniczym Psotnikiem!

Jak grać?

Zachęcamy do oglądania na żywo i rozwiązywania zadań wspólnie z krasnalami. Zawsze można będzie jednak wrócić do danego odcinka w późniejszym terminie.

Ukończenie gry

Po emisji szóstego odcinka zaprosimy internautów do dzielenia się swoimi rozwiązaniami gry. W siódmym -  finałowym odcinku  - zaprezentujemy rozwiązanie wszystkich zagadek i wspólnie z krasnalem Detektywem wybierzemy się na poszukiwanie Psotnika.

Cel gry

Pamiętajcie, celem gry jest wspólna, rodzinna zabawa. Zachęcamy do rozwiązywania zadań wspólnie – całą rodziną w domu czy on-line z przyjaciółmi i znajomymi. Tu nikt nie przegrywa, a wygrywają wszyscy Ci, którzy będą chcieli wspólnie z nami spędzić czas, rozwiązać zagadki i złapać Psotnika!

Zapraszamy do zabawy!

Odcinek 1

Rynek wrocławski na widelcu

Odcinek 2

Teatr Muzyczny Capitol, Muzyka i słowa

Odcinek 3

Ogród Botaniczny, Roślinkowe zgaduj zgadula

Odcinek 4

Uniwersytet Wrocławski, Oczy i uszy otwarte

Odcinek 5

Park Południowy, Co jest na zdjęciu?

Odcinek 6

Odcinek 6: Tajne Komplety: Krasnal czyta dzieciom

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl