wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

KONKURS: Zbuduj most między Wrocławiem a Indiami. Zgarnij bilet lotniczy

Z okazji święta Diwali Honorowy Konsul Republiki Indii we Wrocławiu zaprasza wrocławian do udziału w konkursie na „most” między Wrocławiem a Indiami. Zwycięzca wygra voucher do wykorzystania na bilet lotniczy do Indii.

Reklama

27 października obchodzone jest święto Diwali – jedno z najważniejszych indyjskich uroczystości, symbolizujące zwycięstwo Światła nad Ciemnością – a więc Dobra nad Złem.

– Kiedy blisko dwa lata temu obejmowałem Urząd Honorowego Konsula Republiki Indii we Wrocławiu, wyraziłem swoje największe marzenie – chcę zbudować największy most na świecie. Most łączący Wrocław z Indiami – mówi Kartikey Johri, Honorowy Konsul Republiki Indii we Wrocławiu. Dodaje, że ma zaszczyt zaprosić wszystkich wrocławian nie zależnie od wieku do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy pomysł na zbudowanie „mostu”.

Regulamin konkursu

– Może to być idea, projekt kulturalny, naukowy, sportowy czy gospodarczy. Może to być wszystko – najważniejsze, by stanowiło to spoiwo łączące nasze Miasto z Indiami – wyjaśnia konsul.

Szczegóły

  • Prace w formie pisemnej (ok. 3 zdań) należy przesyłać na adres mailowy:
  • [email protected]
  • Prace należy nadsyłać do 21 października 2019 (poniedziałek) do godz. 16.00.
  • Zwycięzca odbierze nagrodę z rąk prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka i Honorowego Konsula Republiki Indii Kartikey Johri.
  • Więcej informacji w regulaminie konkursu. 

*Voucher o wartości 2000 złotych łącznie do wykorzystania na bilet lotniczy w klasie ekonomicznej do Indii w biurze podróży Nova Travel z Łodzi.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama