wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 12°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Konkurs fotograficzny: „Dolnośląskie – fokus na fundusze”

5 tysięcy złotych – tyle wynosi główna nagroda w konkursie fotograficznym, którą można zdobyć za zdjęcia, pokazujące, jak zmienia się region dolnośląski dzięki funduszom unijnym. Swoje prace może zgłosić każdy – amator czy profesjonalista – i ma na to czas do 30 października br. 

Reklama

Konkurs ogłasza Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, zachęcając do przysyłania zdjęć, przedstawiających inwestycje, które powstały w naszym regionie dzięki dofinansowaniu z UE.

Warunki uczestnictwa

 • Konkurs skierowany jest do fotografów – zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. 
 • Fotografie mogą przedstawiać elementy krajobrazu czy architektury. Szczególnie mile widziane będą takie, na których np. widać mieszkańców lub turystów korzystających z nowo powstałej infrastruktury.
 • Każdy uczestnik powinien zgłosić fotografie, przedstawiające minimum trzy różne projekty, a łączna liczba wymaganych prac to 15 sztuk.
 • Każdy uczestnik powinien wybrać przynajmniej jeden projekt z listy dołączonej do regulaminu konkursu. Pozostałe projekty mogą pochodzić z listy zawierającej wszystkie dofinansowane projekty – można ją znaleźć TUTAJ.
 • Prace konkursowe na płytach CD lub DVD wraz z formularzem uczestnictwa należy dostarczyć do 30 października 2018 r. 

  – Pocztą lub kurierem na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wybrzeże J. Słowackiego 12-14, 50-411 Wrocław, Wydział Komunikacji i Dialogu Społecznego – z dopiskiem Konkurs fotograficzny, „Dolnośląskie – fokus na fundusze”.
  – Osobiście na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław, Wydział Komunikacji i Dialogu Społecznego – z dopiskiem Konkurs fotograficzny, „Dolnośląskie – fokus na fundusze”, pok. nr 1003/1004, w godzinach 7.30-15.30.

Nagrody

W listopadzie br.  jury oceni wszystkie nadesłane prace i przyzna nagrody:

 • I miejsce 5000 zł 
 • II miejsce 3000 zł 
 • III miejsce 2000 zł

Regulamin konkursu, regulamin pracy Komisji Konkursowej, formularz zgłoszeniowy i inne dostępne na stronie organizatora.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama