wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

21°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 22:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Kolejkowo wprowadza dynamiczne ceny biletów na wakacje

Kolejkowo, znane z niezwykłych miniatur miast i realistycznych modeli kolejowych, wprowadza „dynamiczne” ceny biletów. Od 1 lipca wdrożyło nową funkcjonalność, aby dostosować ceny do zainteresowania odwiedzających. Bilet wstępu w czasie wakacji będzie można kupić już nawet za 30 złotych.

Reklama

Nowatorskie podejście do cen biletów

Dynamiczne ceny pozwalają na oszczędności przy zakupie biletów w mniej obleganych godzinach oraz przy wcześniejszej rezerwacji. Dzięki temu odwiedzający mogą cieszyć się spokojniejszą atmosferą, mniejszymi tłumami i niższymi kosztami.

Wprowadzenie dynamicznych cen w Kolejkowie ma na celu zapewnienie naszym gościom większej elastyczności i wygody. Odwiedzający mogą dostosować swoje plany wizyty do budżetu, wybierając tańsze godziny lub rezerwując bilety z wyprzedzeniem.
Jakub Paczyński, prezes Kolejkowa

– Cieszymy się, że jako pierwsi w regionie możemy zaoferować naszym gościom taką opcję. Uważamy, że to wyczekiwany przez nich kierunek, a za moment tą drogą pójdą również inne atrakcje turystyczne. Chętnie przetrzemy te szlaki – dodaje.

Korzyści dla odwiedzających

Kolejkowo to atrakcja, która przenosi odwiedzających w świat miniatur i modeli kolejowych. Dzięki dbałości o detale i interaktywności, przyciąga zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wprowadzenie dynamicznych cen ma na celu dalsze zwiększenie atrakcyjności tego miejsca i zapewnienie lepszej dostępności oraz komfort dla wszystkich zwiedzających.

Nowe ceny będą obowiązywały na wszystkich wystawach Kolejkowa: we Wrocławiu, Gliwicach i Modelarni w Jeleniej Górze.

Technologiczne wsparcie SoftCOM

Rozwiązanie zostało wypracowane wspólnie z wrocławską firmą SoftCOM, która stworzyła system służący do rezerwacji i sprzedaży biletów iKSORIS. Z tego systemu korzysta ponad 350 instytucji w Polsce (w tym Zoo Wrocław, Hydropolis, Kopalnia Soli Wieliczka, Zamek Królewski w Warszawie czy wrocławski Aquapark i Park Wodny Suntago). 

To rozwiązanie wyczekiwane przez wielu naszych klientów i postanowiliśmy im wyjść naprzeciw. Kolejkowo jako pierwsze zdecydowało się na wdrożenie rozwiązania. Teraz jesteśmy ciekawi opinii odwiedzających. Liczymy na ich pozytywny odbiór.
Piotr Szuba, współwłaściciel SoftCOM

Nowy cennik i zasady

Jak będzie wyglądał cennik po zmianie? Przede wszystkim bilety będą tańsze przy zakupach online. Chodzi o rozładowanie kolejek przy kasach. Po drugie, z im większym wyprzedzeniem bilet zostanie zakupiony, tym cena będzie korzystniejsza. No i po trzecie, im mniej chętnych na dany dzień czy godzinę, tym większa promocja.

Obecnie bilet na wystawę we Wrocławiu i Gliwicach przy zakupie w kasie kosztuje 49 zł normalny/39 zł ulgowy. Po wprowadzeniu dynamicznych cen najtańszy bilet będzie można kupić (5-6 dni wcześniej) za 37 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy) pod warunkiem zakupienia go online.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl