4. Gastro Miasto 2023 na bulwarze Dunikowskiego już w weekend 14-16 lipca [PROGRAM]
Gastro Miasto 2023 na Bulwarze Dunikowskiego Magdalena Pasiewicz
Gastro Miasto 2023 na Bulwarze Dunikowskiego

Gastro Miasto 2023. W weekend 14-16 lipca druga odsłona najsmaczniejszej wrocławskiej imprezy! Gastro Miasto we Wrocławiu to okazja do poznania nieoczywistych smaków i spotkań z szefami lokalnych kuchni. W tym roku organizatorzy zapraszają na bulwar Dunikowskiego! Zobaczcie program atrakcji Gastro Miasto.

Smaki i zapachy to ważny element klimatu miejsc i miast. Jeśli lubicie naprawdę dobrą kuchnię, zapiszcie tę datę w kalendarzu. Tegoroczna edycja Gastro Miasto przeniosła się w samo serce Wrocławia!

Na gości czekają premiery nowych dań, spotkania z szefami kuchni i przegląd najlepszych wrocławskich restauracji. W tym roku organizatorzy zaplanowali trzy edycje. Pierwsza odbyła się w czerwcu, kolejne zaplanowano w terminach 14-16 lipca, 4-6 sierpnia (obie na bulwarze Dunikowskiego) oraz 26-27 sierpnia na Torze Wyścigów Konnych Partynice - impreza Winiarze i Gastro Miasto.

Gastro Miasto we Wrocławiu. Raj dla smakoszy i koneserów!

Gastro Miasto kusi setkami wyjątkowych smaków i zapachów – od tych lokalnych, po wyjątkowe dania z najdalszych części globu. Coś dla siebie znajdą smakosze serów, wielbiciele kuchni koreańskiej i włoskiej.

Na bulwarze Dunikowskiego rozłożonych zostanie kilkadziesiąt stoisk dobrze znanych w mieście restauracji. Spotkacie między innymi regionalne browary, cukierników, ale też regionalnych serowarów czy wytwórców cydru z Gór Sowich albo niezwykłego wina. To okazja do degustacji, zrobienia zapasów lub zjedzenia obiadu czy kolacji. Przygotowane są specjalne strefy z leżakami czy stolikami.

Muzyczny chill na bulwarze Dunikowskiego

A ponieważ Gastro Miasto to nie tylko święto smaków, nie zabraknie wyjątkowej oprawy muzycznej Gastro Miasto & Vertigo:

Piątek 14.07

• 16:00 - 18:00 DJ Skipless & Yang Iwo
  • 18:00 - 20:00 Gastro Miasto & Vertigo: Backovskyy Jazz Trio
  • 20:00 - 22:00 DJ Skipless & Yang Iwo

Sobota 15.07

• 12:00 - 16:00 Strefa Radia Ram
  • 16:00 - 18:00 DJ Skipless
  • 18:00 - 20:00 Gastro Miasto & Vertigo: Dominik Mąkosa Trio
  • 20:00 - 22:00 DJ Skipless

Niedziela 16.07

• 12:00 - 18:00 Dj Beezee
  • 18:00 - 20:00 Gastro Miasto & Vertigo: Wiktoria Wlaźlik Piano Duet
  • 20:00 - 21:00 Dj Beezee

Kolejne odsłony Gastro Miasto 2023

• 4-6 sierpnia – również przy bulwarze Dunikowskiego;
  • 26-27 sierpnia Tor Wyścigów Konnych Partynice - impreza Winiarze i Gastro Miasto - wielki finał.

Partnerzy i patroni: Fundacja Urtica Dzieciom. Radio RAM, GLO.

Więcej informacji o Gastro Miasto 2023 znajdziecie na stronie internetowej oraz na Facebooku.