wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

28°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 11:45

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Edukacja
  4. Aktualności z edukacji
  5. Festyn w Przedszkolu Leśny Ludek [ZDJĘCIA]

W czwartek (27 czerwca) w Przedszkolu nr 47 „Leśny Ludek” przy al. Ludomira Różyckiego we Wrocławiu odbył się festyn rodzinny „Kraina Naleśnika”. Były wspólne tańce, zabawy i szaleństwo na dmuchańcach. Oczywiście, jak na temat przewodni imprezy przystało, nie zabrakło... pysznych naleśników! Zobaczcie zdjęcia.

Reklama

Festyn w Przedszkolu „Leśny Ludek”

Dzieci z Przedszkola nr 47 „Leśny Ludek” przy al. Ludomira Różyckiego we Wrocławiu razem z rodzicami bawiły się dziś (27 czerwca) na festynie. Były tańce na świeżym powietrzu, atrakcje w postaci dmuchańców... i mnóstwo naleśników, bo hasłem przewodnim były właśnie one. Zarówno na słono, jak i na słodko. Jedno jest pewne – z tej imprezy wszyscy wyszli z pełnymi brzuszkami.

Dzieci kochają naleśniki, dlatego wymyśliliśmy właśnie taki motyw przewodni. Jest to festyn rodzinny, więc przy okazji chcieliśmy, aby wszyscy mogli spróbować różnych wariacji naleśnikowych w wykonaniu rodziców naszych podopiecznych. Było pysznie i kreatywnie!
Paulina Ochnik-Kisiel, nauczycielka przedszkola

Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii!

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl