4. Czempioni zjechali do Wrocławia. Na Zwycięskiej prezentują swoje wdzięki [ZDJĘCIA]
Mężczyzna i krowa na XXVII Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych Wrocław 2023 przy ul. Zwycięskiej. Oleksandr Poliakovsky

Owce, alpaki, kozy, króliki, krowy i gołębie – i dużo więcej! To wszystko na największej w regionie XXVII Regionalnej Wystawie Zwierząt Hodowlanych Wrocław 2023 przy ul. Zwycięskiej. Dziś warto się tam wybrać! Wstęp jest bezpłatny.

Jest co podziwiać! We Wrocławiu trwa XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych – na terenie Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. W niedzielę 11 czerwca przyjść może każdy, wstęp bezpłatny. Zobaczcie na zdjęciach, co można tam zobaczyć!

– Otaczać nas będą najpiękniejsze zwierzęta hodowlane na Dolnym Śląsku. Dlatego koniecznie zabierzcie ze sobą dzieciaki. To niesamowita okazja, aby zobaczyć na żywo tyle pięknych zwierząt – podkreślają organizatorzy.

XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych Wrocław 2023 trwa od soboty do niedzieli 11 czerwca – w godzinach od 10.00 do 17.00. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

– XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Wrocław 2023 to święto dolnośląskich hodowców, miejsce oceny zwierząt gospodarskich i wydarzenie o charakterze hodowlanym, podczas którego spotykają się najlepsi w branży. To także miejsce rozmów hodowców i przedstawicieli zrzeszających ich związków – informują organizatorzy.

W minioną sobotę przy ul. Zwycięskiej był Dolnośląski Targ Rolny. To impreza cykliczna. Najbliższy targ będzie 24 czerwca. Zobaczcie co można tam znaleźć.