wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Konkursy
  4. Mamy dla Was bilety na filmy „Do ostatniej kości” oraz „Dziwny świat” do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was bilety na filmy „Do ostatniej kości” oraz „Dziwny świat” do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Magdalena Talik,

Na zdjęciu grający jedną z głównych ról w filmie Timothee Chalamet fot. Warner Bros/mat. pras.
Na zdjęciu grający jedną z głównych ról w filmie Timothee Chalamet

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na premiery tego tygodnia w Dolnośląskim Centrum Filmowym we Wrocławiu. Możecie się wybrać na filmy „Do ostatniej kości” w reż. Luki Guadagnino i „Dziwny świat” w reż. Dona Halla. Konkurs trwa do piątku, 25 listopada do godz. 9.00. Sprawdźcie, jak możecie wygrać bilety na premierę w DCF we Wrocławiu.

Reklama

Premiery filmowe w DCF-ie (25 listopada-1 grudnia 2022)

Mamy dla Was zaproszenia na premierę filmu w Dolnośląskim Centrum Filmowym ( ważne na seanse 25 listopada-1 grudnia 2022 r.):

1 podwójne na film „Do ostatniej kości” w reż. Luki Guadagnino

Opowieść o pierwszej miłości między Maren (Taylor Russell), młodą kobietą, uczącą się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, a Lee (Timothée Chalamet), porywczym wyrzutkiem i włóczęgą. W czasie wspólnej odysei na dystansie tysiąca mil poznają boczne drogi, ukryte zaułki i rozmaite pułapki Ameryki epoki Ronalda Reagana. Pomimo wysiłków, nie mogą jednak uciec od tragicznej przeszłości. Ostatecznie będą musieli zdecydować, czy ich uczucie jest w stanie pokonać ich odmienność.

1 podwójne na film „Dziwny świat” w reż. Dona Halla

Szykujcie się na wyprawę poza przestrzeń i czas! Oryginalny, pełny akcji film przygodowy Walt Disney Animation Studios pt. „Dziwny świat” to historia niezwykłej podroży Cladów – legendarnej rodziny odkrywców. W składzie tej nietuzinkowej drużyny znajdziemy niesfornego żelkowatego stwora, trójnogiego psa i całą menażerię dziwacznych istot, które wraz z Cladami przemierzają nieznany i zdradliwy ląd pełen niebezpiecznych tajemnic.

Jak wygrać zaproszenia na film do DCF-u

Aby wygrać podwójne zaproszenie na premierę tego tygodnia w DCF-ie, trzeba do 25 listopada do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy.

W formularzu podajemy imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. Odpowiadamy też na pytanie, jakie nagrody Luca Guadagnino otrzymał podczas tegorocznego Festiwalu w Wenecji? Podpowiedź znajdziecie w tekście o filmie „Do ostatniej kości”.  

Wygrywają pierwsze i ostatnie zgłoszenie. O wygranej poinformujemy mailowo i telefonicznie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl