wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Dla mieszkańca
 3. Aktualności
 4. Bezpłatna pomoc prawna i cyfrowa dla seniorów we Wrocławiu. Gdzie i kiedy?
na zdjęciu ilustracyjnym dwie starsze panie siedzą przy stole z komputerem, za plecami stoi młodszy mężczyzna, który coś tłumaczy fot. archiwum www.wroclaw.pl
na zdjęciu ilustracyjnym dwie starsze panie siedzą przy stole z komputerem, za plecami stoi młodszy mężczyzna, który coś tłumaczy

Seniorze, potrzebujesz porady prawnej? A może chcesz w pełni korzystać z możliwości jakie daje Internet, ale nie wiesz od czego zacząć? To miejsce jest dla Ciebie! Zgłoś się do Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej. Sprawdź, gdzie i kiedy udzielane są bezpłatne porady.

Reklama

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej. Gdzie i kiedy

Punkt prowadzi Fundacja Przyszłość Pokoleń, która od 8 lat działa na rzecz seniorów i realizuje projekty dotyczące m.in. bezpieczeństwa prawnego osób starszych.

Bezpłatne porady prawne dla seniorów udzielane są dwa razy w tygodniu:

 • we wtorki,
 • w czwartki,
 • godzinach od 14.00 do 18.00,
 • ul. Kołłątaja 31/1.

Obowiązują zapisy, które prowadzone są pod numerem telefonu 576 100 720 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00) bądź mailowo pod adresem kontakt(at)przyszloscpokolen.pl.

Punkt Porad Cyfrowych. Gdzie i kiedy

Fundacja zaprasza również na konsultacje cyfrowe dla starszych mieszkańców Wrocławia.

Organizacja otworzyła przestrzeń, gdzie seniorzy mogą uzyskać profesjonalną pomoc np. w założeniu profilu zaufanego, pobraniu potrzebnych aplikacji, zrobieniu zakupów online i wielu innych.

Konsultacje cyfrowe będą prowadzone w każdy:

 • poniedziałek,
 • środę,
 • w godzinach 14.00-19.00,
 • ul. Kołłątaja 31/1.

Obowiązują zapisy, które prowadzone są pod numerem telefonu 576 100 720 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00) bądź mailowo pod adresem kontakt(at)przyszloscpokolen.pl.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl