wroclaw.pl strona główna Najświeższe wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Za nami coroczny Bal Elektryka PWr (zdjęcia)

Było elektryzująco! Za nami coroczny Bal Elektryka, tym razem w stylu lat 50. (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Magdalena Pasiewicz,

Za nami coroczny Bal Elektryka organizowany przez Wydział Elektryczny Politechniki Wrocławskiej. Wśród gości znaleźli się pracownicy wydziału, absolwenci oraz studenci. Nie zabrakło również specjalnego gościa - prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka, a także artystów. Zobacz zdjęcia!

Reklama

Bal jak w latach 50. XX wieku

Bal Elektryka to coroczne spotkanie Wydziału Elektrycznego PWr. W sobotę 27 stycznia w Hotelu Haston odbyła się już XII edycja tego wydarzenia. Spotkanie pracowników naukowych oraz studentów, absolwentów i przyjaciół Wydziału Elektrycznego to nie tylko okazja do zabawy, ale i poznania się bliżej. 

Każdego roku bal odbywa się pod innym hasłem. Tym razem motywem przewodnim były lata 50. XX. Na parkiecie nie zabrakło więc czerwonych sukienek w białe groszki, czy kapeluszy, a nawet stylizacji typu pin-up girl. 

Galeria zdjęć

Goście mieli okazję zobaczyć specjalny program artystyczny: koncert młodzieży, pokazy akrobatyczne oraz taneczne. Specjalnym gościem wydarzenia był prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. 

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl