wroclaw.pl strona główna Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Dla mieszkańca
  3. Aktualności
  4. Andrzejki, łyżwy z medalistką olimpijską i zdobienie bombek. Oto najbliższe atrakcje na Tarczyński Arena
Na zdjęciu ślizgający się na lodowisku na Tarczyński Arena Wrocław Tomasz Hołod / Redakcja www.wroclaw.pl
Na zdjęciu ślizgający się na lodowisku na Tarczyński Arena Wrocław

Wspólne łyżwy z dolnośląską medalistką olimpijską, Natalią Czerwonką, warsztaty zdobienia bombek i zabawa andrzejkowa w „Szkole magii i czarodziejstwa” – to wszystko wydarzy się na Tarczyński Arena Wrocław jeszcze w listopadzie 2022 r. Zobaczcie, z jakich atrakcji możecie skorzystać!

Reklama

Naucz się jeździć na łyżwach i spotkaj się z medalistką olimpijską

18 listopada rozpoczął się kolejny sezon lodowiska na wrocławskim stadionie. Podczas weekendu otwarcia wszyscy odwiedzający ślizgawkę mieli okazję skorzystać z bezpłatnych lekcji nauki jazdy na łyżwach. Dodatkowe zajęcia z Akademią Sportowego Rozwoju dolnośląskiej medalistki olimpijskiej Natalii Czerwonki zaplanowano także na najbliższą sobotę, 26 listopada o godzinie 15.00.

Natomiast w poniedziałek, 28 listopada Natalia Czerwonka osobiście odwiedzi wrocławską arenę. Od 16.00 do 18.00 będzie można wspólnie z nią poślizgać się na lodowisku, porozmawiać i obejrzeć z bliska srebrny medal  Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w 2014 r.

Andrzejki 2022 we Wrocławiu – „Szkoła magii i czarodziejstwa” dla najmłodszych na stadionie już 26 listopada

W sobotę, 26 listopada dzieci w wieku od 6 do 12 lat będą mogły wziąć udział w imprezie andrzejkowej. Jej motywem przewodnim będzie „Szkoła magii i czarodziejstwa”. Podczas andrzejek przewidziano między innymi pokazy magii i iluzji, wróżby, bal w krainie magów, gry, zabawy i przekąski.

Rodzice i opiekunowie mogą wybrać pomiędzy wariantem wydarzenia z nocowaniem lub bez. Zgłoszenia odbywają się drogą mailową pod adresem: happy.caro.kids(at)gmail.com. Więcej szczegółów na profilu HAPPY CARO KIDS w mediach społecznościowych.

Warsztaty ozdabiania bombek dla uczniów już od 28 listopada

Od 28 listopada do 16 grudnia, w dni powszednie, na Tarczyński Arena prowadzone będą warsztaty zdobienia bombek choinkowych. Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych zostaną poprzedzone krótką prezentacją dotyczącą historii bombek i związanych z nimi ciekawostek.

Warsztaty dla jednej grupy potrwają od 45 minut do godziny. Każdy z uczestników otrzyma „surowe” ozdoby (wytworzone w zakładzie na Dolnym Śląsku), niezbędne przybory malarskie oraz materiały dekoracyjne i - pod okiem instruktora - przygotuje element dekoracji świątecznego drzewka.

Dzieci i młodzież zabiorą do domu dwie udekorowane własnoręcznie bombki (szklaną i drewnianą). Udział jest płatny - cena wynosi 35 złotych od osoby. Zapisów można dokonywać (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00) pod numerem telefonu: 511 794 148 oraz adresem e-mail: edukacja(at)stadionwroclaw.pl.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl