4. Ale widoki! Zobaczcie, jak wygląda centrum Wrocławia z lotu ptaka [ZDJĘCIA]

Wrocław jest piękny! Tym razem nasz fotoreporter ma dla Was galerię zdjęć z centrum miasta – na fotografiach wykonanych z 10. piętra wieżowca zobaczycie plac Legionów, ul. Grabiszyńską i plac Orląt Lwowskich, a także ich okolice. Miłego oglądania!

Centrum miasta z lotu ptaka – znajdźcie swoje okna!

Na zdjęciach wykonanych przez naszego fotoreportera widać m.in. Sky Tower, Sąd Okręgowy, Narodowe Forum Muzyki, Bazylikę św. Elżbiety i mnóstwo budynków mieszkalnych. Centrum Wrocławia prezentuje się przepięknie!

Zobaczcie zdjęcia!