wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

9-11 marca: Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny

Hotele, spa i centra rekreacji oraz dziesiątki atrakcji turystycznych – jeśli w drugi weekend marca (9-11 marca) skorzystasz z ich oferty, to zapłacisz tylko pół normalnej ceny. Rozpoczęły się już rezerwacje w akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.

Reklama

Zamek Czocha i pałac Krobielowice, Termy Cieplickie i spacer z przewodnikiem po Wrocławiu, wizyta w muzeum kolejnictwa i nocleg w Art Hotelu w sercu Wrocławia – lista miejsc, które tylko na Dolnym Śląsku przystąpiły do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” jest imponująca. Warto skorzystać z ich propozycji. Rezerwacja miejsc już się rozpoczęła.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki organizowana jest po raz kolejny. W ubiegłym roku z oferty tysiąca partnerów w całym kraju skorzystało 190 tysięcy gości. Pomysł tak się sprawdził, że co roku organizowanych jest jego kilka edycji związanych z porami roku oraz wersje regionalne.

Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim promocja aktywnej turystyki oraz wskazanie wartych obejrzenia zabytków, muzeów i innego typu atrakcji. Organizatorom zależy na wypromowaniu turystyki także poza sezonem wakacyjnym. Ważnym partnerami są także usługodawcy: hotele, restauracje, obiekty rekreacyjne i sportowe. To ważna gałąź sektora turystycznego w Polsce.

Pierwsza tegoroczna odsłona akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” planowana jest na drugi weekend marca (9-11 marca), lepiej już teraz sprawdzić propozycje partnerów akcji.

Wybór ofert oraz rejestracja za pośrednictwem strony: www.polskazobaczwiecej.pl.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama