Trasa przejazdu:
rozpoczęcie pl. Bema, most Młyński, św. Jadwigi, most Piaskowy, Grodzka, Nowy Świat, św. Mikołaja, pl. JP II (zawrót), Ruska, Kazimierza Wielkiego, Krupnicza, Sądowa, Grabiszyńska (na skrzyżowaniu z ul. Szpitalną zawrót), Grabiszyńska, Piłsudskiego, Kołłątaja, P. Skargi, Oławska, Traugutta, pl. Powst. Warszawy, pl. Grunwaldzki, rondo Reagana (zawrót), pl. Grunwaldzki, pl. Powst. Warszawy, Traugutta, Oławska, Kazimierza Wielkiego, Szewska, Oławska, Rynek, gdzie nastąpi zakończenie.
W godzinach od 18.15 do 19.00 na trasie przejazdu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Planowana liczba uczestników: 300 osób.