wroclaw.pl Najnowsze wiadomości dla mieszkańców Wrocławia Dla mieszkańca logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 30°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Protest na autostradzie A4 odwołany

23 grudnia w godz. 11.00 – 16.00 na autostradzie A4 na odcinku Jędrzychowice – Wrocław planowany był protest kierowców samochodów ciężarowych. Jak informuje Urząd Wojewódzki - protest został odwołany. 

Reklama

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała o możliwym proteście kierowców samochodów ciężarowych na autostradzie A4, który miał odbyć się w środę, 23 grudnia.

Organizatorzy protestu zapowadali, że kolumna 150 samochodów ciężarowych będzie poruszać się z minimalną prędkością jezdnią autostrady od węzła Krzywa w kierunku Wrocławia do węzła Pietrzykowice.

GDDKiA zapowiedziała patrolowanie autostrady i monitorowanie sytuacji. Apelowała również, aby w miarę możliwości zaplanować inną alternatywną trasę przejazdu, rozpoczynając podróż zatankować do pełna pojazd oraz zabezpieczyć żywność i napoje, aby przetrwać czas rozładowywania ewentualnych zatorów. Służby drogowe przypominały również o przestrzeganiu zasady „korytarza życia”. W tego typu sytuacjach warto także zawsze śledzić komunikaty publikowane w aplikacji RSO.

Prostest został odwołany

Jak poinformowało biuro prasowe Urzędu Wojewódzkiego, zaplanowany na autostradzie A4 protest kierowców samochodów ciężarowych, został odwołany.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl