Darmowe minuty na e-hulajnogi hive z Urbancard

Hive, czyli operator elektrycznych hulajnóg na minuty, daje co miesiąc 20 minut darmowej jazdy wszystkim posiadaczom kart miejskich Urbancard. Operator wprowadza taką promocję we Wrocławiu i w Warszawie. 


Aby odebrać darmowe minuty, wystarczy za pomocą aplikacji hive wgrać do systemu zdjęcie swojej karty miejskiej oraz selfie, które potwierdzi, że to właśnie ty jesteś jej użytkownikiem.

– Przekazanie darmowych minut regularnym pasażerom komunikacji miejskiej, to nasz pomysł na wspieranie alternatyw dla korzystania z własnego samochodu przez mieszkańców miast – mówi Tristan Torres Velat, CEO hive. – Naszą akcją udowadniamy, że jesteśmy prawdziwym partnerem dla obu polskich aglomeracji, w których działamy, a hulajnogi elektryczne stają się integralną częścią infrastruktury miejskiej. Im więcej użytkowników transportu publicznego, tym mniejsze korki i zanieczyszczenie powietrza – dodaje.

Hulajnogi elektryczne mogą stać się uzupełnieniem miejskiego ekosystemu i sprawić, że pokonanie trasy z przystanku autobusowego lub metra do biura czy domu, będzie szybsze i wygodniejsze.

Jak to działa?

Uruchomienie promocji zajmie użytkownikowi zaledwie kilkadziesiąt sekund. Po zainstalowaniu aplikacji hive i bezpłatnej rejestracji, należy w menu aplikacji kliknąć: Konto > Bonus do WKM/UrbanCard, a następnie wgrać zdjęcie swojej karty miejskiej oraz jedno selfie. W ten sposób hive weryfikuje, czy to właśnie dany użytkownik jest posiadaczem karty uprawniającej do korzystania z transportu publicznego.

W ciągu 72 godzin zostaje wysłane potwierdzenie otrzymania darmowych minut na konto użytkownika. Co dalej? Przy pomocy mapy można odnaleźć dostępne e-hulajnogi – ich odblokowanie odbywa się po zeskanowaniu podanego kodu QR.

Za marką hive stoi grupa FREE NOW, będąca wspólnym przedsięwzięciem Daimlera i BMW. Grupa jeszcze w tym roku planuje zintegrowanie usług hive oraz siostrzanej spółki mytaxi w jedną aplikację, która umożliwi klientom szybsze i wygodniejsze planowanie podróży oraz szerszy wybór spośród środków transportu.

materiały: hive Zgłoś uwagę