Daj się porwać innowacjom na Hicron - SAP Partner Days

Rynek aplikacji biznesowych coraz szybciej odgaduje potrzeby klientów. Jednak jednocześnie łatwo stracić rozeznanie w nowinkach bez dawki praktycznej wiedzy. Pozwól się porwać nowym technologiom na Hicron - SAP Partner Days i dołącz do tego wyjątkowego spotkania.


Wydarzenie kierowane jest do kadry zarządzającej, managerów, osób decyzyjnych w zakresie rozwiązań IT – wszystkich, którzy szukają nowych sposobów i inspiracji na zwiększenie efektywności zarządzania zasobami swoich firm. Udział jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Hicron - SAP Partner Days

Hicron - SAP Partner Days

Termin od 20 czerwca 2016 09:30 do 21 czerwca 2016 14:15

Miejsce Pałac Brzeźno

Zobacz


Podczas prelekcji ekspertów Hicron uczestnicy otrzymają także pakiet praktycznych informacji dotyczących nowości uzależnionych od zmieniających się warunków prawnych, np. Jednolitego Pliku Kontrolnego. Wydarzeniem specjalnym będzie prelekcja Bartosza Zamirowskiego, coacha z firmy BizLab, podczas której słuchacze ugruntują swoją wiedzę z zakresu podnoszenia kompetencji menedżerskich i zarządzania zespołem.

Dwudniowy event to szansa na inspirujące rozmowy kuluarowe, a także możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy praktykami z branży czy okazja do networkingu w trakcie mniej formalnych punktów programu. Zgłoś uwagę