Parada Brave Kids w Rynku

Korowód odważnych dzieci w sobotę

  • Brave Kids w sobotę przemaszerują przez wrocławski Rynek.

    Brave Kids w sobotę przemaszerują przez wrocławski Rynek.

  • Brave Kids w sobotę przemaszerują przez wrocławski Rynek.

    Brave Kids w sobotę przemaszerują przez wrocławski Rynek.

  • Brave Kids w sobotę przemaszerują przez wrocławski Rynek.

    Brave Kids w sobotę przemaszerują przez wrocławski Rynek.


Najodważniejsze dzieci świata  w samo południe w barwnym korowodzie przemaszerują w paradzie przez wrocławski Rynek. Będzie też można wygrać  bilety na Brave Festival 2014 w grze miejskiej, która ruszy tuż po paradzie.

Ma to być parada dobrej energii. Rozpocznie się o godz. 12 przed Dolnośląską Biblioteką Publiczną. Wezmą w niej udział zarówno dziecięce grupy artystyczne z Wrocławia, jak i młodzi goście projektu Brave Kids: cyrkowcy i akrobaci z Sankt Petersburga, żonglerzy z Indonezji, tancerze z Rumunii oraz Bośni i Hercegowiny, a także bębniarze z Ghany.

– Rytm wybijać będzie dziecięca batucada Sambinha Wratislavia ze Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu – mówi Karol Gołaj, koordynator projektu Brave Kids.
– Zapraszamy całe rodziny. Dzieci będą miały frajdę!

W roztańczonym i rozśpiewanym korowodzie może wziąć udział każdy. To nie koniec atrakcji. Po zakończeniu parady na wszystkich czeka gra miejska zorganizowana w ramach działań Brave Festival i Artystycznego Nadodrza.

 – Uczestnicy gry dostaną specjalne mapki z zaznaczonymi miejscami do odwiedzenia
– wyjaśnia Marek Mieleszko, producent wykonawczy Brave Festival. – W okolicach Rynku
i na Nadodrzu umieścimy ok. 50 zdjęć artystów występujących w poprzednich edycjach Brave Festival. Gra będzie polegała na tym, żeby je odnaleźć i zdobyć jak najwięcej pieczątek. Oczywiście, kto pierwszy ten lepszy!

Atrakcyjne nagrody otrzyma każdy uczestnik zabawy, który uzbiera minimalną liczbę pieczątek. Zwycięzcy odbiorą karnety, bilety i nagrody niespodzianki. Gra miejska Brave Festival rozpocznie się tuż po paradzie Brave Kids, około godz. 13:30.  przed Dolnośląską Biblioteką Publiczną w Rynku. Planowane zakończenie około godz. 16:30 przy Ekocentrum, przy ul. Św. Wincentego.

 

Parada Brave Kids

28 czerwca 2014, godz. 12.00.

Wrocławski Rynek (start przy Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej).

Gra miejska Brave Festival

28 czerwca 2014, godz. 13:30 - 16:30

Start w Rynku, zakończenie przy Ekocentrum, ul. Wincentego.

 

akZgłoś uwagę