„Boska Florence” w Kinie Kobiet w Kinach Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 17 sierpnia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na Kino Kobiet w Heliosie Magnolia (25 sierpnia) i Heliosie Bielany (24 sierpnia). Panie obejrzą film „Boska Florence”. Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda, brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnagie Hall, nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na seanse Kina Kobiet w Kinach Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba do 17 lipca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, ile Oscarów ma Meryl Streep i za role w jakich filmach je otrzymała?  

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę