Wrocławianka w finale konkursu Bizneswoman Roku 2015

W grudniu ub.r. pisaliśmy o kolejnej edycji konkursu Bizneswoman Roku 2015 i głosowaniu na przedsiębiorcze panie z Wrocławia, z nadzieją, że któraś może zostać uhonorowana prestiżowym tytułem. Dziś już wiemy, że w gronie finalistek konkursu znalazła się prezes wrocławskiej firmy. 

  • Agata Brucko-Stępkowska, prezes firmy Futuro Finance

    Agata Brucko-Stępkowska, prezes firmy Futuro Finance


Agata Brucko-Stępkowska, prezes wrocławskiej firmy Futuro Finance – jest jedyną kobietą z Dolnośląskiego, która zakwalifikowała się do rywalizacji o tytuł Bizneswoman Roku. Firma przez nią zarządzana oferuje klientom spersonalizowane produkty finansowe, jednocześnie tworząc miejsca pracy o wysokim standardzie zatrudnienia. Potwierdzają to m.in. dotychczas zdobyte nagrody, tj.: Odpowiedzialny Pracodawca, Lider HR 2015 oraz tytuł Przyjaznej Rekrutacji. Kilka lat temu firma była kilkuosobową działalnością. Dziś Futuro Finance to 80-osobowy zespół profesjonalistów, a inwestowanie w rozwój kompetencji pracowników jest ważnym elementem strategii marki.

Wyniki konkursu będą znane 25 lutego – na gali finałowej, która odbędzie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wszystkie kandydatki oceniane będą przez jury w 20-osobowym składzie, na czele którego stanie dr Irena Eris.

Bizneswoman Roku to pierwszy ogólnopolski i jedyny biznesowy konkurs dla przedsiębiorczych kobiet, w którym od sześciu lat honorowane są kobiety, realizujące ambitne projekty zawodowe. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach: Korporacja, Moja Firma, Debiut Roku, Działalność na rzecz Kobiet oraz Kobieta w Nowych Technologiach. Ambasadorką 7. edycji konkursu jest ekonomistka Noreena Hertz,  uznana przez magazyn „Vogue” za jedną z najbardziej inspirujących kobiet na świecie.  Zgłoś uwagę