Promocyjne ceny na loty do Amsterdamu i dalej w świat

Za nieco ponad miesiąc KLM rozpocznie regularne loty z Wrocławia. Już dziś linie startują z atrakcyjną promocją na loty do wybranych, bardzo popularnych turystycznie miejsc na świecie. Mieszkańcy Dolnego Śląska będą mogli komfortowo rozpocząć podróż z Wrocławia i polecieć do Amsterdamu a potem dalej, np. do Nowego Jorku, Hawany, czy Pekinu. Bilety w promocyjnych cenach można kupować od dziś do 8 kwietnia.

  • Od 6 maja 2019 KLM będzie oferował codzienne połączenie na nowej trasie Wrocław-Amsterdam.


Od 6 maja 2019 KLM będzie oferował codzienne połączenie (7 lotów w tygodniu) na nowej trasie Wrocław-Amsterdam. Samolot będzie startował z lotniska Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika o godzinie 14:05, z lądowaniem w Amsterdamie o 15:55. Loty powrotne na nowej trasie zaplanowano o następujących porach: wylot z Amsterdamu o godzinie 11:50 i przylot do Wrocławia o 13:35.

Nowy lot będzie obsługiwany przez linię-córkę KLM Cityhopper należącą do grupy Air France KLM, która jest dedykowana do lotów europejskich. Na wspomnianej trasie pasażerowie będą podróżować samolotem typu Embraer E175, w konfiguracji 60 miejsc w klasie ekonomicznej, 8 w strefie Economy Comfort oraz 20 miejsc w klasie biznes.

Dzięki nowemu połączeniu mieszkańcy Dolnego Śląska zyskają dostęp do globalnej siatki lotów holenderskiego przewoźnika przez lotnisko bazowe Amsterdam-Schiphol, skąd KLM oferuje loty do 165 miast na 5 kontynentach.

Wybrane kierunki w super cenach

Aktualna promocja „na start” obejmuje siedem najbardziej popularnych kierunków z siatki KLM: Amsterdam (od 379 zł), Nowy Jork (od 1559 PLN), Toronto (od 1779 PLN), Hawanę (od 2147 PLN), Pekin (od 1749 PLN), Szanghaj (od 1789 PLN ) oraz Hongkong (od 2089 PL). Bilety w promocyjnych cenach można kupować od dziś do 8 kwietnia na przeloty aż do 10 grudnia 2019 roku. Do nabycia są  na stronie klm.pl oraz w biurach podróży w całej Polsce.Zgłoś uwagę