Bilety na koncert „Mumford and Sons” w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 7.11 do godz.10


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na koncert „Mumford and Sons” ważne w dniu 8 listopada do Multikina Pasaż Grunwaldzki, godz.20.

„Mumford & Sons Live in South Africa: Dust and Thunder” to zapis spektakularnego, jednego z najlepszych koncertów grupy. Energia i emocje w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Dokument muzyczny zostanie wyświetlony w kinach na całym świecie 8 listopada 2016 roku.

Dust And Thunder” to wyjątkowe spotkanie zespołu Mumford & Sons z kochającą ich południowoafrykańską publicznością – wszystko sfilmowane na tle przepięknych pejzaży Pretorii. Reżyser Dick Carruthers dociera do samego sedna tego, co czyni występ Mumford & Sons takim specjalnym. Zespół prezentuje nową płytę oraz swoje klasyczne hity przed niezwykle entuzjastycznymi słuchaczami. Zobacz to na wielkim ekranie, w oszałamiającym Ultra HD i ze świetnym dźwiękiem przestrzennym.

Mumford & Sons na początku zaplanowali jedynie kilka występów w RPA. Zakładali sprzedaż 5 000 biletów. Liczba szybko urosła do 85 000 sprzedanych biletów i tak rozpoczęła się wielka przygoda angielskiego zespołu, której efektem jest dokument muzyczny „Dust And Thunder”. To wyjątkowo emocjonalny film i jedocześnie świetny koncert naładowany pozytywną energią. Dokument muzyczny w angielskiej wersji językowej.

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 7.11  do godz.10 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Gdzie w Polsce wystąpili do tej pory Mumford & Sons?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę