Bilety na film „Złe mamuśki” w Kinie Kobiet w Heliosach [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 4 października do 16.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Złe mamuśki”, który zostanie pokazany w ramach Kina Kobiet w kinach Helios: Bielany 5 października, Magnolia 6 października, o godzinie 18.30.

Główną bohaterką amerykańskiej komedii jest młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell. W rzeczywistości przepracowana i wykończona monotonią matczynych obowiązków Amy ma już dość bycia chodzącym ideałem. Pod wpływem wyzwolonych przyjaciółek, wkurzona przez leniwego męża-egoistę porzuca gary i pieluchy, a kuchenny fartuch zamienia na seksowną kieckę. I rusza w miasto, by znów poczuć, że żyje! Zakręcone na lokówkę obłudne kury domowe ze szkolnej rady rodziców gotują się z oburzenia, ale Amy nic już nie powstrzyma.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na seanse filmu „Złe mamuśki” z cyklu Kino Kobiet trzeba 4 października do godz. 16.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, w jakim filmie gwiazda „Złych mamusiek” Mila Kunis grała rolę baletnicy?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę