Bilety na „Dyke Hard” do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 26.02 do godz.9

Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na premierę z prelekcją filmu „Dyke Hard” w piątek 26.02 o godz. 20.30 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego. 

Muzyczno-sensacyjna komedia klasy B. Zbuntowana rockowa kapela wyrusza w podróż, aby wziąć udział w konkursie. Te plany stara się pokrzyżować tajemniczy milioner władający armią cyborgów i wojowników ninja. "Dyke Hard" to filmowy rollercoaster. Jest hołdem dla ery VHS i bazuje na typowej dla niej estetyce. Pojawiają się tu również liczne elementy charakterystyczne dla kina exploitation, gier video, komiksów i kreskówek. Sama historia pełna jest mocno niepoprawnych żartów opartych na stereotypach dotyczących płci i seksualności.

Żeby wygrać zaproszenie  trzeba do 26 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Co oznacza skrót VHS?

Wygrywa co siódma osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.
Zgłoś uwagę