Bilety na „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 7.08 do godz,9 

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na Kino Na Obcasach „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" ważne w dniu 08.03 do Multikina Pasaż Grunwaldzki (Zaproszenia tylko dla Pań!).

Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” pokażemy 8 marca w wybranych kinach sieci Multikino podczas marcowej edycji projektu Kino na Obcasach.

Komedia producentów "Wkręceni" opowiada o współczesnych mężczyznach: Kordianie (Maciej Zakościelny) - kompozytorze muzycznym, Rickim (Zbigniew Zamachowski) - showbiznesmenie, Tomaszu (Mikołaj Roznerski) - znawcy od reklamy, Filipie (Paweł Domagała) - polskim "Piotrusiu Panu", Jarku (Piotr Głowacki) - inspektorze sanepidu oraz - niebezpiecznym weteranie wojennym, Stefanie (Leszek Lichota), którzy spotykają się w klubie fitness i rozmawiają na przeróżne tematy. Każdy z nich ma jeden i ten sam cel: odmienić swoje życie i odnaleźć w nim szczęście. Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 8 marca o godz.19:00 w Multikinie Pasaż Grunwaldzki. 

Żeby wygrać bilety  trzeba do 7 marca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Kto jest autorem scenariusza filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"?

Wygrywa siódma osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.Zgłoś uwagę