25 maja z książką pojedziesz za darmo komunikacją miejską

25 maja we Wrocławiu z książką pojedziesz komunikacją miejską za darmo. Wszyscy, którzy będą mieli tego dnia przy sobie książkę lub czytnik e-booków, mogą zapomnieć się w lekturze i nie kasować biletu korzystając z usług MPK oraz przewoźników kolejowych (KD, PolRegio) na terenie miasta. 

  • 25 maja możesz bezpłatnie podróżować komunikacją miejską. Wystarczy, że masz przy sobie książkę lub czytnik e-book.


25 maja we Wrocławiu, w związku z organizowaną przez Strefę Kultury Wrocław Europejską Nocą Literatury, odbywającą się w ramach obchodów "Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich" wszyscy, którzy będą mieli przy sobie książkę lub czytnik e-booków, mogą zapomnieć się w lekturze i nie kasować biletu korzystając z komunikacji miejskiej.

Przez cały dzień MPK oferuje darmowe przejazdy autobusami i tramwajami. Każdy miłośnik literatury posiadający w tym dniu książkę (lub czytnik e-booków) będzie mógł również skorzystać również z linii 9xx oraz usług Kolei Dolnośląskich i Przewozów Regionalnych w granicach Wrocławia. 

Pisarze różnych krajów 

Europejska Noc Literatury to realizowany w wielu miastach kontynentu projekt, prezentujący twórczość pisarzy z różnych europejskich krajów. To święto czytelników, którzy w ten jeden wieczór usłyszeć mogą znakomitą prozę w interpretacjach wybitnych twórców kultury, a przy okazji odwiedzić przestrzenie miasta, które często na co dzień nie są dostępne dla zwiedzających.

Europejska Noc Literatury 2019

Europejska Noc Literatury 2019

W plenerze / Spotkania z autorami / Dla wszystkich
Termin 25 maja 2019 00:00

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

#czytamwroclaw

Redakcja www.wroclaw.pl od kilku lat fotografuje we Wrocławiu osoby czytające książki. W specjalnym serwisie #czytamwroclaw można znaleźć już pokaźną galerię ponad stu osób z książkami – najmłodszy miłośnik książek ma zaledwie dwa latka! Zgłoś uwagę