„Bezpiecznie - Chce się żyć!” z De Mono we Wrocławiu [ZAKOŃCZONY]

20 września br. , we Wrocławiu , „Mistrzowie w pasach” inaugurując nowy rok szkolny wraz z wrocławską policją przy koncertowym wsparciu De Mono zadbają o mieszkańców, by „bezpiecznie chciało się żyć!”. Mamy dla naszych czytelników pięć podwójnych zaproszeń. 


Podczas tego wydarzenia zaplanowano prezentacje poświęcone bezpieczeństwu pieszych oraz mini PIT STOP, gdzie będzie można uczestniczyć w indywidualnych warsztatach prawidłowego zapinania pasów i montażu fotelików dla dzieci w pojazdach.

„Bezpiecznie - Chce się żyć! to cykliczny program prewencyjny Krajowego Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, z którym eksperci BRD jeżdżą po Polsce. A we Wrocławiu to już 3. spotkanie ekspertów brd, wcześniej odbyły się dwa PIT STOP-y na stacji paliw Lotos przy ul. Karkonoskiej 49, gdzie „Mistrzowie w pasach” prowadzili instruktaże.

Tym razem specjalnie z okazji inauguracji nowego roku szkolnego opracowano akcję pod kątem zarówno niechronionych uczestników ruchu drogowego jak i podróżujących samochodem. Wydarzenie zakończy niezwykły koncert zespołu De Mono.

Mamy dla naszych czytelników pięć podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Wystarczy odpoweidzieć na pytanie: 

Jaki jest tytuł piosenki, z której pochodzą słowa:
„Niech uczucie teraz cię prowadzi
Każda chwila najważniejsza jest”?

Odpowiedzi przyjmujemy do 23.59 w niedzielę 18.09.2016. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie.

Oddzielnie w programie wydarzenia „Bezpiecznie – Chce się żyć!”, wyróżniono pieszych i podróżnych samochodem. Dla jednych i drugich oprócz przesłania o zwiększeniu uwagi, opartego na prezentowanych aktualnych faktach z regionu, przygotowano specjalne instruktaże praktycznych zachowań.

Eksperci kampanii „Mistrzowie w pasach” podczas spotkania zarówno na scenie jak i bezpośrednio w kontaktach z uczestnikami spotkania poprowadzą specjalistyczne instruktaże montażu fotelików i zapinania dzieci.
Jeszcze przed rozpoczęciem seminarium w godzinach 17.00.-18.30. odbędą się indywidualne warsztaty.

Miłym akcentem będzie koncert zespołu De Mono, nie pierwszy raz włączającego się w promowanie bezpieczeństwa na drogach z apelem o uważność przekazywanym na scenie pomiędzy prezentowanymi utworami.

Od 11. lat Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego realizuje wiele programów prewencyjnych, by na polskich drogach było bezpieczniej. W programach profilaktycznych m.in.: „Bezpiecznie – Chce się żyć!”, „Moda na odblaski”, „Motopozytywni”, „Mistrzowie w pasach” przybliża uczestnikom ruchu drogowego tą ważną problematykę. Realizowane rokrocznie działania gromadzą ok. 80 tys. osób w prawie 100 miastach polski. KCBRD współpracuje z Komendami Policji, Głównym Inspektoratem Transportu Drogowego, Państwową Strażą Pożarną, Kuratorium Oświaty, Towarzystwem Trzeźwości Transportowców.Zgłoś uwagę