Bardzo Fajny Gigant – [ZAKOŃCZONY]

We wrocławskich kinach możemy zobaczyć najnowszy film Stevena Spielberga „Bardzo Fajny Gigant”. Wraz z wrocławskimi Multikinami mamy dla was konkurs z nim związany. Do wygrania filmowe gadżety z filmu „BFG”.

  • mat. prasowe


Do wygrania jest koszulka z logiem filmu, książka Roalda Dahla „Bardzo Fajny Gigant” i film DVD Paddington. Aby zdobyć ten atrakcyjny zestaw w zamieszczonym poniżej formularzu zgłoszeniowym odpowiedzcie na pytanie:

Jak nazywa się inna postać stworzona przez Stevena Spielberga w kultowym już dzisiaj filmie z 1982 roku, w którym między innymi wystąpiła Drew Barrymore?

Konkurs trwa do 12 lipca. Wygrywa 15 osoba, która przyśle poprawną odpowiedź na pytanie.

„BFG: Bardzo Fajny Gigant” to porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Ekranizacja uwielbianej powieści Roalda Dahla, która od dnia swej premiery w 1982 roku wciąż zachwyca czytelników w każdym wieku. Książki Dahla, do których zaliczają się takie tytuły jak „Charlie i fabryka czekolady”, „Kuba i ogromna brzoskwinia”, „Matylda” oraz „Fantastyczny pan lis”, są obecnie dostępne w 58 językach, a ich łączny nakład przekroczył 200 milionów egzemplarzy. Zgłoś uwagę