Fashion Life Evening

Musisz tam być, jeśli kochasz modę

  • Fashion Life Evening

    Spotkanie z modą i urodą


Blogujesz? Kochasz modę? Chcesz poznać prawdziwych pasjonatów tej dziedziny? Będzie taka okazja – 25 czerwca na Fashion Life Evening w Multikinie Arkady Wrocławskie.

Głównym punktem programu tego wydarzenia będzie emisja filmu „Zawód: Blogger”, poświęconego znanej i utalentowanej blogerce modowej –  Paulinie Sulanowskiej, studentce dziennikarstwa mody i stylu Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Pasję i niepowtarzalny styl Pauliny doceniło już „Vanity Fair” i tysiące fanów jej stylizacji w Polsce i na świecie.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie pokaz mody marek CUB Clothes & Accesories, MOHER Vintage&Design i Catwalk Boutique oraz spotkanie z bohaterami i autorami filmu, a także z ekspertami w zakresie mody, fotografii, stylu, zdrowia i urody. 

Poza tym:

  • rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą stylizację;
  • rozdanie nagród laureatom konkursów poprzedzających wydarzenie na Fb;
  • warsztat fotograficzny w wykonaniu Advertfoto;
  • warsztat zastosowania sitodruku w modzie kreatywnej w wykonaniu PANATO
  • after party.

Organizatorzy kierują swoje zaproszenie zwłaszcza do blogerek modowych, dziennikarek, studentek, licealistek oraz wszystkich osób, zainteresowanych modą, fotografią, kreacją wizerunku.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu (oraz wygrać atrakcyjne nagrody), potwierdź swoją obecność i zarejestruj się przez formularz.


Fashion Life Evening, 25 czerwca, godz. 19.00, Multikino Arkady Wrocławskie. Wstęp wolny. Obowiązuje strój koktajlowy.

 

www.wroclaw.pl jest jednym z patronów medialnych imprezy.


Zobacz zapowiedź filmu i wydarzenia

 

MaWi

Zgłoś uwagę