Amazon przed świętami szuka pracowników

Przed świętami Bożego Narodzenia, w centrum logistycznym Amazona, w Bielanach Wrocławskich koło Wrocławia pracę możne znaleźć 2500 pracowników tymczasowych.

  • amazon

    Amazon przed świętami szuka pracowników


Od końca października do świąt Bożego Narodzenia – to tradycyjnie najgorętszy okres w centrach logistycznych światowego giganta sprzedaży internetowej. Duża liczba zakupów powoduje, że Amazon szuka pracowników tymczasowych. W Bielanach Wrocławskich koło Wrocławia zatrudnieni będą na stanowisku pracowników magazynowych. Szansę na pracę ma 2500 osób.

– Prowadzona przez nas rekrutacja już trwa i wiąże się ze zwiększonym zapotrzebowaniem naszego klienta na wsparcie magazynowe w okresie przed i około świątecznym. Dla kandydatów to dobry sposób na zyskanie dodatkowego zarobku na ten czas – mówi Dominik Malec z agencji zatrudnienia Manpower.

Amazon informuje, że stawka godzinowa wynosi 14 zł brutto, a dodatkowo 15-procentowa premia, która liczona jest od obecności w pracy oraz osiąganych wyników. Na zatrudnienie mogą liczyć zainteresowani z okolic Wrocławia, pracodawca zapewnia bezpłatny transport.

– Do obowiązków zatrudnionych osób należeć będzie realizowanie podstawowych procesów w magazynie, jak rozkładanie, pakowanie i etykietowanie towarów – dodaje Dominik Malec

Zainteresowani ofertą mogą aplikować przez stronę internetową– tutaj.

Zobacz jak pracuje Amazon

Od października, centrum logistyczne w Bielanach Wrocławskich prowadzi akcję drzwi otwartych. W trakcie godzinnych wycieczek z przewodnikiem można zobaczyć jak pracuje Amazon. Rezerwacja wizyty przez stronę internetową.Zgłoś uwagę