wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

28°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 11:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Zero Waste Christmas – świąteczna odsłona Ściślej Mówiąc [11.12]
Święta tuż-tuż, a to oznacza nie tylko ogrom przygotowań w kwestii kulinarnej, ale też konieczność zmierzenia się z suto zastawionymi stołami. Jak cieszyć się świątecznym jedzeniem, ale jednocześnie go nie marnować?

Przed nami czwarte wydanie paneli Ściślej Mówiąc organizowanych przez Akademickie Radio LUZ, członków Koła Inżynierów Dźwięku AES i Strefę Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Najbliższe spotkanie wpisze się nie tylko w świąteczną atmosferę, ale też w tematykę coraz powszechniejszego stylu życia: less waste i zero waste. Nasi goście opowiedzą nam o moralności marnowania żywności: doktorant Michał Misiak z Instytutu Psychologii UWr opowie nam o aspekcie marnowania jedzenia z psychologicznego punktu widzenia, a Agnieszka Maniewska – koordynatorka inicjatywy Food Sharing we Wrocławiu o czystej praktyce w tym temacie.

Lubicie świąteczne potrawy, ale ilość jedzenia bywa dla was czasami przytłaczająca? Chcecie Świąt w stylu zero waste? Zapraszamy na Ściślej Mówiąc: środa, 11 grudnia, godz. 19:00, sala C w Strefie Kultury Studenckiej.

Więcej informacji:

http://radioluz.pwr.edu.pl/zero-waste-christmas-swiateczna-odslona-scislej-mowiac-11-12/

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl